Vážení čtenáři,

meteorologové předpovídají na tento týden doslova „ruskou zimu“, tedy přesněji tuhý „ruský“ mráz. Tepoty se přiblíží ke hranici dvaceti stupňů pod nulou a v noci ji klidně překročí. Věříme, že až budete doma rozmrzat, nezapomenete si kliknout na Living.cz. Máme připravené nějaké zajímavé čtení a hodláme bořit a rozrážel ledy Vaší zimní mrazivé trudomyslnosti.

124004-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Mimochodem, patříte mezi tradičně orientované uživatele, kterým je milejší dřevěná podlaha než např. podlaha s PVC? Myslíte si navíc, že to není ani tak záležitost tradice, ale prostě přirozené náklonnosti k přírodním materiálům? Tento týden budeme publikovat článek, který se zabývá opravou a renovací staré dřevěné podlahy. Bude to vlastně o tom, jak vykouzlit ze staré podlahy podlahu novou. V našem menu na tento týden máme ale také článek o soudobé nábytkové tvorbě, nebo text, který se zabývá způsoby ohřevu vody. V těchto mrazivých dnech nám to připadá jako zajímavé téma. Je to přeci jen svého druhu komfort, přijít z mrazu a lehnout si do vany plné horké vody a dát si např. sklenici šampaňského. Přejeme Vám příjemný týden.

s pozdravem

tým spolupracovníků Living.cz
23.1.2006 3:37

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist