Vážení čtenáři,

už je to tady, prázdninám zcela odzvonilo a těm, kteří jdou do školy poprvé, také skončil bezstarostný život. Ke „hrám“ přibyl také „chléb“, na který si budou muset vydělat, ovšem před tím je potřeba naučit se od násobilky přes vyjmenovaná slova také dějepis a chemii a matematiku a kotrmelec společně se šplháním po tyči. To všechno budou muset ratolesti zvládnout, než zasednou do svých úřadů, ke svým strojům atd. atd.

108467-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

A někteří z nich naleznou smysl života ve veřejné službě, ve službě veřejnosti a stanou se z nich vážení občané odpovědní za stav společnosti. A všichni ostatní se budou těšit z jejich práce, která přinese ovoce vzkvétající z píle a samotné podstaty zastupitelské demokracie. Ale to už jsme na nádvoří vzdušných zámků, na hony vzdálených mileneckému objetí nesmiřitelných titánů naší politické scény. Ale Living.cz je magazínem o bydlení a tak se budeme raději držet zařizovacích předmětů a necháme politu politikou.

Přejeme Vám příjemné babí léto.
Vaše redakce
4.9.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist