Vážení čtenáři,

ať už je nám to milé, nebo ne, prázdny a léto pomalu končí. Pro mnohé je to málem tragedie, někdo si do zaměstnání nese vzpomínky na něco, co neodmyslitelně patří k létu, letní kina, kelímky, párky a parníky a nebo moře a někdo se bolestně vrací do reality, asi jako když se ráno probudí po probdělé a nebo ještě i jinak strávené noci. A dětem začíná škola.

108459-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

A obchodníci už masírují peněženky rodičů, kteří slyší na všechna ta zvolání, jež jsou již na hony vzdálené tomu neškodnému „hola hola, škola volá“. Škola sice volá, ale spolu s ní také volají všichni ti, kteří mají plné regály a vědí, že všechno musí prodat ještě dřív, než se školní rok naplno rozběhne a rodiče zjistí, že se vlastně nic nestalo, když dítěti letos nekoupili nové pravítka, tašky, pera a pastelky. Ale to není podstatné. Příjemná je zpráva od meteorologů, kteří sice na jednu stranu hovoří o tom, že dlouhodobé předpovědi jsou v podstatě věštěním z křišťálové koule, ale na druhou stranu se takového pavědeckého přístupu neustále dopouštějí a slibují, že babí léto bude mimořádně teplé a příjemné. Tentokrát by ta dlouhodobá předpověď tedy mohla vyjít. Přejme si to.

Zdravíme Vás zpět z dovolených

Redakce

28.8.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist