Vážení čtenáři,

rekonstruujete byt? Přestavujete dům? Stěhujete se do nového a nebo třeba sháníte peníze tak, abyste si teprve ten byt mohli koupit? Možná potřebujete jenom novou sedačku do pokoje, možná by vám život zkvalitnila větší a lépe řešená kuchyně.

Ať už je to jakkoliv, budete potřebovat inspiraci, radu a bude Vás to asi stát i dost času. Máme pro Vás řešení. Dejte si nohy na stůl a nedělejte ale vůbec nic a až Vás to přestane bavit, pročtěte si články na Livingu a tam určitě najdete odpovědi na své případné otázky. Jistě jich bude mnoho, ale v našich rubrikách je toho také dost. Jinak ale nic nedělejte, je léto, sluníčko, pivo je v tuzemských restauracích ještě stále levnější než nealkoholické nápoje, v Praze jezdí po Vltavě parníky, v parku jsou lavičky a na ulicích stánky s párkem a hořčicí. Někdo spočítal, že v Česku je třikrát více pohostinských zařízení, než kolik by jich vzhledem k ekonomické situaci ČR mělo být. Jednoduše jsme malá a relativně chudá země, produktivní také moc nejsme, ale když se přes den projdete po městě, tak se nedá říct, že by podniky zely prázdnotou. Napadne Vás tedy, jak je to možné, kde ti lidé věčně berou peníze a jak to, že nejsou v práci. Češi jsou zkrátka kouzelníci a evidentně nás to baví. Užívejte léta.

S pozdravem
Redakce
7.8.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist