Vážení čtenáři,

co kdybychom využili nástrojů občanské společnosti a vyvolali diskusi na téma zavedení tzv. rovníkového režimu. Ten předpokládá neúnosná vedra, a ty bychom zde měli, a lidé pak přes den více méně spí, mnoho toho nenadělají a jejich den začíná někdy kolem osmé večer a končí cca v devět hodin ráno. Jestli se Vám to líbí, tak se sejdeme zítra na Václavském náměstí a budeme zvonit klíči a mávat opalovacími krémy se slovy: „hoši, končíme“.

108445-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Den by pak vypadal následovně. Kolem deváté ráno, kdy už začíná být skutečně teplo a vzduch se bude brzo vařit, bychom si všichni šli odpočinout. Celý den prospíme, pak si dáme něco k jídlu a kolem osmé do práce. To bude elektřina levnější než přes den, ale jenom do té doby, než si energetické závody všimnou, že lidé používají spíše noční proud a než ho tedy zdraží a celou logiku obrátí vzhůru nohama. Kolem šesté ranní pak všichni vyrazíme za rozbřesku na snídani. Dáme si nohy na stůl a osvěžíme se aperitivem. Pak si dáme večeři a pak přijde třeba italská káva. A už je tady. No a potom rychle domů, protože brzo bude zase vedro. Tak tedy pro pořádek, sejdeme se zítra na tom Václaváku.

Redakce

31.7.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist