Vážení čtenáři,

máte rádi Víno? Žijete v rodinném domě nebo v bytě ? Vadí Vám hluk? Myslíte si, že je lépe vařit pomocí elektřiny nebo plynu a máte dojem, že tyto otázky spolu vůbec nesouvisí?

108329-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Každé pondělí se Vás snažíme nějakým příjemným způsobem pozdravit, např. pohledem do inspirující krajiny podobné té na obrázku. Každý den vychází nový článek, který připravujeme v návaznosti na novinky, události, trendy, Vaše přání a přirozeně také např. s ohledem na roční období. Tento týden budeme mimo jiné publikovat  texty zabývající se skladováním vína. To je krásné téma, skoro tak příjemné, jako víno samotné. Článek od našeho redaktora Pavla Hluchého nazvaný Ochrana proti hluku můžete pak vnímat jako praktickou radu a zmíněnému porovnání výhod či nevýhod vaření plynem a elektřinou se věnuje Radek Starý, podobně jako např. problematice kuchyňských dřezů.

Jsme rádi za Vaše připomínky a věříme, že se i nadále k budete vyjadřovat k našim článkům a vkládat do nich komentáře, nebo kontaktovat redakci. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob, přejeme Vám příjemné pondělí, úterý, středu, ale i čtvrtek, pátek, nebo sobotu…..
S pozdravem

tým spolupracovníků Living.cz

16.1.2006 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist