Vážení čtenáři,

opět Vás zdravíme z neustále rozpálené Prahy, kde nám sice meteorologové slibují, že někdy zaprší, ale do té doby tady zjevně všechno uschne. Lidé se začínají malátně pohybovat po ulicích a s úsměvem na rtech je možné spatřit snad už jen turisty z dalekého zámoří, kteří zatím viděli staré doby a gotická města jen ve filmech a nebo v televizi.

108437-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Po ulicích chodí ženy oděny podle módy takovým způsobem, že si je možné docela dobře učinit představu o tom, jak vypadají bez toho těsného a tělo obtékajícího oděvu. Ten je navíc nejen vše prozrazující, ale zároveň dokáže případnou nedokonalost proporcí exponovaných míst výrazně vylepšit směrem k jakémusi ideálu. Ale v tomto počasí se už za nimi nikdo neohlíží. Muži stojí apaticky se svými aktovkami a taškami na zastávkách tramvají, plouží se městem a myslí na bůh ví co. A tak je to v Praze s tím vedrem. Do padesáti let se údajně změní středně podnebné klima na klima tropické a v Polsku budou kvést na ulicích pomeranče a fíky. Do té dobu budeme muset přijmout standardy jihu, tedy vycházet z domu jen dopoledne, k večeru a nebo přímo za tmy a nebo vymřeme po meči i po přeslici.

Zdravíme Vás
Redakce
17.7.2006 12:00
Více o tématu: filmPolskoPrahatelevize

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist