Vážení čtenáři,

před několika týdny se objevovaly zprávy o tom, kolikrát lékaři museli zasahovat a křísit ty, kteří těžko snášeli, respektive skutečně nesnesli náhlá a často opravdu tropická vedra. Dnes, tedy zhruba po měsíci trvání takového počasí, nám to připadá už normální. Lidé neomdlévají a nebo se už o tom v novinách nepíše. Není to zkrátka už zajímavé. Jiným slovy, člověk si zvykne na všechno.

108429-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

A pravdou zůstává, že toho mnozí zneužívají. Když se donekonečna děje jedno a to samé, pak bez ohledu na skutečnost, že se jedná třeba i o zajímavé a nevšední věci, přestanou takové divy po nějaké době přitahovat pozornost a lidé si řeknou: „…no jo, to jsou ty vedra“. A je to tak, vedra podněcují apatii. A stejné je to s tím patovým volebním výsledkem. No jo, voni se nemohou dohodnout.

V jedné z mnoha knih, které by se daly nazvat salónním čtením o věcech více méně dobrodružných, je možné se dozvědět, že např. tahitská vedra jsou ve spojení s vysokou vlhkostí vzduchu přes den naprosto spolehlivým pásem cudnosti, ale večer a celou noc pak fungují naopak jako afrodiziakum. Tady v Praze je asi málo vlhko a nebo ta naše vedra nejsou dostatečně přesvědčivá.

Přejeme vám příjemné léto
Redakce
10.7.2006 10:02
Více o tématu: lékařPrahavěci

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist