Vážení čtenáři,

i přes manýry počasí pomalu začíná léto, tedy období, kdy se nám dostává největší množství slunečního světla. Vedle toho, že Slunce je středem naší soustavy a že bychom se bez něj asi neobešli, je také zdánlivě nevyčerpatelným a zároveň velmi dostupným zdrojem energie. A to si dovolíme na místo tradičního pozdravení pomocí dnešního editorialu připomenout.

124095-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

našem magazínu se věnujeme takřka všemu, co nějakým způsobem souvisí s bydlením a jeho kulturou. Ekologie k tomu přirozeně patří také a odtud tedy už jen malý krok k šetrnému zacházení s přírodními zdroji a energií jako takovou. A sluneční kolektory navíc na rozdíl od např. plynového topení nebo tuhých paliv nepáchnou, nekontaminující své okolí a nemají žádný odpad. V současné době jsou navíc i velmi dostupné a my se jim budeme věnovat v jednom z našich článků v rubrice exteriér a stavebnictví.

Věříme, že když jsme se jako společnost naučili třídit odpad a chodit k volbám, že se také dokážeme zamyslet nad tím, kdo, co a jak napájí naše žárovky a ohřívá vodu na čaj.

Zdravíme Vás
Redakce
12.6.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist