Vážení čtenáři,

Jak jste si jistě všimli z řady médií, nestali jsme se mistry světa v ledním hokeji. Na druhou stranu, je to stejné jako s vánočními svátky. I ty jsou každý rok a tak pokud jsme letos nedostali ten správný dárek, máme šanci zase příští rok a pak znovu za rok a tak dál, dokud led neroztaje.

118254-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Mimochodem, v hokeji je v rámci pravidel možné získat za nepřiměřený útok na protivníka dvě minuty na trestné lavici. Ani v kopané to není jiné, tam se dávají barevné karty. Ale úplně jinak je to mezi doktory. Tam se řežou, nic z toho a dokonce ani góly nepadají. Nepadají ani české facky, při kterých stojí souputníci k sobě tváří v tvář. Je to jako na pískovišti, kdy se jeden kradmo přiblíží tak, aby ho oběť neviděla a pak už ho tluče lopatkou a nebo kyblíkem. A ten druhý jde jako správná faulovaná primadona k lékaři, jestli mu tou lopatkou Mirek náhodou nerozbil hlavu, válí se na trávníku a když už z toho nevytluče penaltu, tak alespoň ať holky vidí, jak trpí. Ale to je jedno. My jsme magazín o bydlení.

S pozdravem Redakce

29.5.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist