Vážení čtenáři,

jsme magazínem, který se věnuje kultuře bydlení a vůbec všemu, co s tímto tématem souvisí. Ale i tak si dovolíme trochu odbočit a prozradit Vám, že se tady v redakci pochopitelně nebavíme jen o interiérech, stavebnictví, zařizovacích předmětech atd., ale např. o volbách. Za čtrnáct dní budeme mít novou vládu a možná k tomu budeme ještě mistři světa v hokeji. Víte vůbec, koho volíte?

Nemáme ambice polemizovat a rozvíjet nějaká politická témata. Jak se lidově říká, držíme se svého kopyta a tím kopytem je tedy zmiňované bydlení se vším tím, co k němu patří. Ale chtělo by se nám napsat: „vždyť volby výrazně ovlivní i tuto oblast, můžou se zdražit byty, může se zdražit nájemné a vůbec energie a služby a to je přece v rámci oné kultury bydlení věc velmi zásadní, takže jak to, že to s to s tím nesouvisí…“. Jistě, ale i tak se raději politiky vystříháme. Popřejeme Vám ale alespoň šťastnou ruku, která nebude manipulována planými sliby a při svém rozhodování se bude řídit spíše zdravím rozumem.

S přáním všeho dobrého
Redakce
22.5.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist