Vážení čtenáři,

chodíte do letního kina? Nebude trvat dlouho a všichni filmu milovní budou mít možnost strávit těch málem obligátních 90 min. pod otevřenou oblohou. A možná se to netýká ani tak filmu milovných, ale spíše těch, kteří mají rádi pivo v kelímku, párek na tácku s hořčicí, která také může skončit v klíně a pak levičky v parku atd.

108387-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Letní kino je přirozeně a někdy velmi lákavě cítit dobrodružstvím, nevázaností, prázdninami, dovolenou a vůbec vším tím, co si tzv. nemůžeme dát každý den, tedy minimálně proto, protože na léto připadá jen jedna čtvrtina roku. Něco jiného bude, až začnou promítat filmy pro lidi na bruslích, na bobech a na saních. Pak to budeme moci mít každý večer.

A pochopitelně je také důležité, co v kině hrají. U nás se to střídá, někdy je to o komfortu, někdy o praktických stránkách života, někdy o tom, co hřeje a co naopak chladí. A každý týden, pokaždé v pondělí, promítáme týdeník, takové pozdravení všem divákům Livingu a doufáme, že je Vám takové pozdravení milé.

Přejeme Vám příjemnou zábavu

Redakce
8.5.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist