Vážení čtenáři,

konečně se můžeme těšit z  jarního počasí, které ale takřka střihem vystřídalo nekonečnou zimu a nastoupilo na scénu s vysokými teplotami, takže to vypadá, že máme najednou vlastně takřka léto. Skutečnost, že je jaro teprve na svém začátku, prozrazuje jen množství stále ještě nerozkvetlých stromů, keřů a květin.

108377-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Tyto anomálie jsou prý už normální a musíme si zvyknout na to, že za padesát let budou v Praze kvést tropické citrusy a že bude třeba jaro a pak zima, kterou vystřídá léto, ale před tím na chvíli zežloutnou stromy a na deset minut přijde podzim. To už se ale nestihneme převlékat a budeme mít oblečení, které reaguje na změnu klimatu či počasí a samo generuje teplo nebo svého nositele naopak ochlazuje. A bude to vypadat jako potápěčský neopren. A kyslíkovou bombu budeme v ochraně před smogem nosit také a pro jistotu a v péči o svůj zrak citlivý na UV záření si nasadíme také brýle (potápěčské). A abychom se vyhnuli stresům, budeme používat retardéry pohybu podobné těm, které na silnicích již dnes brání plynulé rychlé jízdě a nutí řidiče ke zpomalení. Budeme tedy nosit ploutve, protože v nich se špatně po ulici pospíchá.

Přejeme Vám příjemný ponor, ponor s Livingem

Redakce
24.4.2006 12:00
Více o tématu: jarokeřPrahastromyUV

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist