Vážení čtenáři,

většina z Vás jistě identifikuje ten krásný dům, respektive vilu, která dodnes zdobí jedno z pražských nábřeží. Poznáte které? Mimochodem, jak jistě víte, vila je postavena v kubistickém slohu, který, pokud se tedy projevuje právě v architektuře, je českou specialitou a bez nadsázky světovým unikátem. Ale kromě toho ještě umíme hrát hokej, vaříme excelentní pivo a jsme členem EU.

108347-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Architektem této vily byl Josef Chochol a nás by zajímalo, jestli jsou tyto moderní a avantgardní domy již za hranicí vašeho vkusu, jestli jsou pro Vás již příliš vzdálené tradici, kterou mnozí z řad laické, ale i odborné veřejnosti stéle upřednostňují a ctí. Jak jste  na tom tedy Vy, milí čtenáři Livingu? Je to dle vašeho mínění jen výstřelek, artefakt a nebo při pohledu na tuto stavbu tiše zatoužíte bydlet v něčem takovém, co byste byly sto popisovat s použitím slov, jakými jsou:krása, půvab, elegance?

Přejeme Vám krásný týden na samém prahu jara

S pozdravem,

tým spolupracovníků Living.cz

6.3.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist