Vážení čtenáři,

máme za sebou první dny fungování našeho magazínu a domény Living.cz v jejich nové podobě. Žádná změna, byť i ta směřující tzv. k dobrému, se neobejde bez komplikací. Ne jinak tomu bylo i v našem případě. Věříme ale, a Vy nás o tom naštěstí přesvědčujete, že jsme nikterak nezvrátili Vaší důvěru, že jste s obsahem magazínu a diskusního fóra spokojeni a že Vám tady u nás nic nechybí.

108319-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Vaše příznivé ohlasy nás pochopitelně velmi těší, děkujeme Vám za ně, ale neznamená to, že bychom teď chtěli usínat na vavřínech. Budeme jen rádi, když naše vzájemná komunikace bude probíhat minimálně stejným způsobem, jako tomu bylo v posledních dnech.

A co dodat závěrem? Snad jen tolik, že se kvapem přiblížily vánoční svátky. Jejich historie sahá hluboko do doby předkřesťanské a naše forma oslav je již velmi vzdálená té původní. Ať už se názory badatelů na roli Vánoc v mnohém rozcházejí, v jednom se shodují všichni. Vánoce jsou svátkem klidu a také znamením, že se den začíná znovu prodlužovat na úkor noční tmy. Přejeme Vám co možná nejklidnější prožití zbytku adventního období a věříme, že si na nás uděláte čas. Budeme se těšit.

S pozdravem

tým spolupracovníků Living.cz

13.12.2005 10:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist