VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHRAJTE LUXUSNÍ VĚŠÁK!

Doplňky a další vhodné dekorace patří neodmyslitelně k výbavě každého bytu, kanceláře nebo pracovny. Nyní máte možnost vyhrát luxusní věšák na klíče NOCE + šedé sklo!

Odpovězte správně na naší otázku a vyhrajte věšák na klíče NOCE + šedé sklo.

Jaká je délka věšáku na klíče “NOCE + šedé sklo“?

a/20cm

b/30cm

c/40cm

Správnou odpověď zašlete na redakce(zavináč)living.cz do 5.12.2010. Do předmětu emailu uveďte název soutěže! Každý týden vylosujeme jednoho výherce.

Věšáky na klíče

Dnes vám představíme několik z nich, které vynikají jak svou praktičností, tak neotřelým a vkusným vzhledem. Naše věšáky na klíče jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a celkově v naší nabídce najdete několik stovek jednotlivých typů věšáků. Nabízíme vám věšáky na klíče bez skla i se sklem, u kterých si samozřejmě budete moci vybrat mezi mnoha druhy materiálů, ze kterých jsou věšáky vyrobeny.

Stejně tak máte k dispozici široký výběr druhů u věšáků na klíče s plným sklem, u věšáků vyrobených z masívu či u věšáků na kabáty, které by neměly chybět v žádném bytě, vstupní místnosti nebo na hotelovém pokoji.

Módním hitem jsou naše věšáky na klíče design + sklo, které dodají jakémukoliv prostoru nový nádech a luxusní vzhled. Na výběr máte ze čtyř nádherných skel a je jen na vás, jaké si zvolíte právě pro své potřeby. Určitě také oceníte velký výběr sedacích botníků, které vynikají čalouněným sedákem, díky kterému se botník stává výborně funkčním, avšak stále velice moderně zpracovaným kusem nábytku. Ve stejném designu si můžete pořídit také již zmiňované věšáky na kabáty, které se společně se sedacím botníkem budou dobře doplňovat a ladit.

Další ze zajímavých kombinací v naší nabídce jsou věšáky na klíče se zrcadlem, které vhodně spojují potřebný věšák na klíče společně s luxusním a kvalitním zrcadlem. Nyní si už nemusíte lámat hlavu s tím, jak do své předsíně zkombinovat potřebný věšák na klíče společně se zrcadlem.

S námi budete mít luxusně vybavenou předsíň vašeho bytu, rodinného domu, kanceláře nebo prostory vaší firmy. Nahlédněte do nabídky mnoha zajímavých a povedených kusů nábytku, ať už jde o věšáky na klíče, kabáty nebo kombinace věšáku se zrcadlem.

22.11.2010 1:13

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist