Vánoce, které si dáte za rámeček

Všichni už dávno víme a navíc ze všech stran stále a stále znovu slyšíme, že nejlepší vánoční dárky jsou ty ručně vyrobené. Dárky do kterých vložíte své srdce, svůj čas a osobnost a nebude to jen tak něco koupeného na poslední chvíli málem kdesi na benzínové pumpě… Jenže, co udělat, když máte stejně jako většina nás ostatních „obě ruce levé“ a navíc vás vůbec nic kloudného nenapadá?

Buďte originální, sledujte trendy a své blízké, pak propojte vaše zjištění – a máte dárek, který si obdarovaný zamiluje a nikdy nebude chtít spustit z očí. Jak je to možné, když většina dárků končí v kole reklamací?

Všude kolem nás jsou spousty věcí, které v nás vzbuzují ty nejkrásnější emoce, zdánlivé maličkosti, které vyvolávají nejkrásnější vzpomínky a které uchováváme jen tak různě v šuplících. Věřte nebo ne, úplně stejně na tom jsou naši nejbližší, pro které bychom chtěli na vánoce připravit úžasné překvapení. Tyhle drobnosti stačí jen objevit předvést v novém světle, tak, aby našim nejbližším dělaly ještě větší radost. Jak? Zarámujte je! Určitě máte spousty nádherných fotografií, které by si to zasloužily a které by vašim nejbližším udělaly radost. Ale rozhodně se nemusíte omezovat jen na ně! Co třeba lístky z koncertu, který jste si společně skvěle užili? Nebo sportovní úspěchy? Zarámovat se dá v podstatě cokoli a je nevěřitelné, jakou radost tyto věci dokážou udělat.

Zatímco fotografie zvládnete zarámovat klidně sami doma, s většinou ostatních věcí se budete muset obrátit na specialisty.

Co všechno lze zarámovat, nám prozradí majitel rámařského ateliéru Frame-it.cz, Petr Matějíček: „Myslím, že bychom těžko hledali něco, co zarámovat nelze. Pro naše zákazníky jsme ve Frame-it.cz již rámovali od drobností, jako jsou mince a bankovky, otisky rukou, zkameněliny a nejrůznější mapy a lístky, milostné dopisy a vyznání, ale samozřejmě i spousty vzpomínek na dětství jako jsou první botičky, šatičky a panenky, podepsané památníky, suvenýry z dovolených, sportovní úspěchy jako medaile, podepsané dresy a míčky, tenisové rakety i golfové hole. Klenoty sbírek jako krabičky od sirek, pivní lahve, odznaky a LP desky. V neposlední řadě i spousty věcí, které měly speciální význam snad jen pro svého majitele, jako kusy tapet, dlažba a například i kusy chodníku…“

Hlavní je najít to, co je pro vaše nejbližší opravdu důležité. Tím, že to rámováním povýšíte na obraz, jim umožníte mít to stále na očích a stále se tím těšit. Navíc tak samozřejmě dáte najevo, že je pro Vás důležité to, na čem záleží vašim nejbližším. Věřte tomu, že takový dárek v propadlišti dějin neskončí, naopak bude možná tím prvním, ze kterého bude mít obdarovávaný opravdu upřímnou radost.

Komerční prezentace

1.12.2015 1:29

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist