Valentýnské dekorace a květinové dárky

Zamilovaní mají velké štěstí, nejen že mají jeden druhého, ještě mají v roce hned několik možností, kdy mohou spolu oslavovat. A jedním z nich je svátek Svatého Valentýna.

120844-1100x618.jpg Celá galerie 62 Zdroj: archiv redakce

Opravdu stěží se najde dárek, který by potěšil ženu víc, než květina, ale každá láska má svou řeč a dokáže se jí dorozumívat i beze slov.  Valentýnská kytka, kytice či kytička by měla jistým způsobem odrážet symboliku přisuzovanou květinám.

Nástěnné dekorace – velká inspirativní fotogalerie

 

nastenne-dekorace-fotogalerie-inspirace.jpg

Zdroj: archiv redakce

Pokud těmi květinami bude svazek rudých růží, nebude třeba již žádných dalších slov. Ano, valentýnská kytice je výjimečná a nemělo by se na ni hned tak zapomenout.  Proto může být takovou netradiční volbou třeba kytice s exotickým květem hvězdníku ovinutým například jemnou šplhající gloriózou.

Asi není zapotřebí dodávat, že chladné barvy nemají ve vyznání lásky co pohledávat, zatímco oranžové, žluté a vášnivě červené tóny jsou zde na pravém místě.

Pokud by vás přece jen trošku trápila pomíjivost krásy řezaných kytic, můžete se poohlédnout po pěkné hrnkové rostlině.

Výběr květin je opravdu pestrý a bohatý, ale 14. únor, svátek všech zamilovaných je jen jedenkrát v roce, a to se více než hodí obdarovat milovanou bytost něčím výjimečným, něčím luxusním, například orchidejí.

Proto nepřehlédněte naši velkou Valentýnskou fotogalerii, ve které se můžete inspirovat, abyste  rozšířili možnost výběru mezi valentýnskými dárky pro své milované.

A abychom neustále nezmiňovali pouze dárky pro ženy, nakonec ještě tip na dárek pro muže. Navrhujeme uvařit drahé polovičce jeho oblíbenou večeři, naservírovat ji ve slavnostním a obdarovat miláčka na závěr například polštářkem s našitými srdíčky, na kterém si jistě rád odpočine po dobré večeři.

Květinová výzdoba: inspirativní fotogalerie


Text: Zuzana Bohdalová
Foto: softsia.com, 2.bp.blogspot.com, 232designs.com, trendzona.com, howto.endoftenancycleaninglondon.co.uk, owto.endoftenancycleaninglondon.co.uk, interiorresult.com, usafeast.com, fancyhomedesign.net, 1.bp.blogspot.com, 4.bp.blogspot.com, feathers.uk.com, zastavki.com, jalibaba.com, bog.antvibes.com, 3.bp.blogspot.com, blog.blomming.com, news.bbcimg.co.uk, lydaleflorist.com.au, aritaflowers.com, entertaining.about.com, proflowers.com, holidaysbyhand.com, digsdigs.com, yumsugar.com, .interiorresult.com, partyideapros.com, koreangirlinsg.com, koreangirlinsg.com, soapbouquets.com.au, artistryinbloomsblog.blogspot.com, givegift.com.hk, floretcadet.com, floretcadet.com, allensflowermarketlongbeach.com, .lovewayz.com, valentinegiftideasforher.com, mydeco.com, nj.com, boulderlocavore.com, valentinesdayimages.com, naomi-sugarspice.blogspot.com, floristinrome.blogspot.com, picstopin.com, digsdigs.com, rawrchoc.com, ngenious.com.au, designswan.com, fashionindustrynetwork.com, thejewelleryeditor.com

8.2.2013 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist