Úžasné nástěnné výjevy – nápady pro různé prostory

Nástěnné výjevy v každém interiéru vypadají jako ohromující obrazy, které vás přenesou do jiného světa, čímž vytvoří zvláštní atmosféru v místnosti v závislosti na jejich tématu a stylu. Nechejte se jimi přenést například k moři, do exotických krajů nebo do divočiny.

131244-1100x618.jpg Celá galerie 39 Zdroj: archiv redakce

Realistické malby a tapety

Pokud jste pro přirozený vzhled fotorealistických maleb, nabízíme vám dnes způsob, jak na to jít. Přírodní krajina, lidé, města, rostliny nebo jen jejich části a jiné obrázky jsou k dispozici ve fotorealistických nástěnných malbách a tapetách. Tapety i nástěnné malby přicházejí v různých provedeních, stejně jako materiály. Mohou být použity k výzdobě všech stěn v místnosti, zobrazují různé scény nebo výjevy ze zahrad či z prostředí života zvířat. Je to skvělý způsob, jak vyzdobit dětský pokoj a vytvořit zvláštní atmosféru i v jiných místnostech vašeho bytu.

Chce to jen zvolit správné prostředí

V prvé řadě je důležité si uvědomit, jaké atmosféry chceme nástěnným výjevem v místnosti dosáhnout. Kam byste rádi, aby vás prostředí nástěnné malby nebo fotografie přeneslo? K moři, do lesa, na louku, mezi divoce žijící zvířata, nebo na pláž, jachtu anebo na procházku mezi bílé břízy? Všechno je možné, vše je díky těmto úžasným a neobvyklým nástěnným výjevům možné.

Ve fotogalerii u článku jsme shromáždili několik desítek skvěle vypadajících nástěnných výjevů, z nichž si může vybrat opravdu každý. Stačí se už jen inspirovat.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

4.11.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist