Ušetřete za vytápění právě teď! Pořiďte si zateplená garážová vrata.

Zvyšující se ceny energií nutí domácnosti hledat úspory. Nová zateplená garážová vrata TRIDO Termo sníží tepelné ztráty.

titulka-trido-3481-living-1100x618.jpg Zdroj: Trido

Garážová vrata jsou největší „díra“ v domě, kterou vám může unikat teplo.

Pokud máte zateplená okna, vstupní dveře i fasádu, tak je nejvyšší čas myslet na vrata. Zejména v domech, kde je garáž vedle pokojů nebo pod nimi, se investice rozhodně vyplatí. Ze zkušeností zákazníků víme, že zateplená vrata výrazně zvýšila tepelný komfort v pokoji nad vraty a snížila cenu za vytápění o tisíce korun.

Trido vyrábí všechna sekční garážová vrata s izolovanými panely. Nově nabízíme vrata v provedení Termo, která jsou vhodná pro nízkoenergetické i pasivní domy.

Panel Termo – o 50 % více izolace

Se standardním 40mm panelem mají vrata koeficient tepelného prostupu od 0,9 U (W/m2K). Nově lze využít panely Termo o síle 60 mm s koeficientem od 0,58 U (W/m2K).

Vylepšená konstrukce panelů Termo minimalizuje úniky tepla až o desítky procent v závislosti na umístění vrat v domě. Termo vrata dodáváme se sendvičovými panely se zdokonalenou PUR pěnou a dvojitou izolací u zámku – místa spojení panelů.

Nečekejte, až přijde zima, a pořiďte si nová Termo vrata hned! Nezáleží, zda stavíte nebo renovujete. Vybírat můžete z nabídky sekčních vrat se zateplením vhodných pro jakýkoliv stavební otvor.

Trido Evo v provedení Termo

Dobrou zprávou pro majitele starších nemovitostí je, že panel Termo lze použít i u vrat TRIDO Evo, která jsou navržená pro rekonstrukce bez bourání a stavebních úprav.

Na pořízení zateplených Termo vrat se nevyplatí čekat. Nyní nakoupíte za příznivé ceny a současně zkrátíte návratnost vaší investice díky vysokým cenám energií.

Sečteno a podtrženo, pořízení vrat s lepší tepelnou izolací už nemůže být výhodnější a sníží vám skokově rostoucí náklady za vytápění.

https://www.trido.cz/

1.9.2022 10:17 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist