Unikátní sušící skříň nejen do koupelen!

Nový pohled na sušení prádla přináší na současný český trh unikátní sušící skříň. Je to praktický a přitom estetický pomocník, který nahradí nevzhledné sušáky a dokonce může pomoci vyhřát vaši koupelnu.

Na českém trhu se můžete s touto sušící skříní setkat pod názvem Dryperator. Jeho výhodou je, že nezabírá příliš mnoho místa, takže ho bez větších problémů umístíte i do menších koupelen. Prádlo tak usušíte přímo v koupelně a nemusíte ho rozvěšovat po celém bytě na nejrůznější věšáky. Je vybaven zdrojem tepla a ventilátorem pro lepší cirkulaci vzduchu.

Otopný systém sušící skříně je jednoduše připojitelný k ústřednímu topení. Snadno tak může pomoci dotopit vaši koupelnu a navíc má skříň výhodu elegantního designového kousku, který zajistí, že vaše ručníky, prádlo a další kousky oblečení nikdo neuvidí.

Ve spodní části sušící skříně naleznete prostor s ovladači. Jsou zde umístěna 2 tlačítka, první pro ventilátor, který zajistí pouhou cirkulaci vzduchu z místnosti i uvnitř sušící skříně a druhé tlačítko je spínačem pro rozběhnutí výhřevu za pomocí topné tyče, která je v sušící skříni také umístěna. Pro upřesnění: jedná se o poměrně lehkou závěsnou skříň.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie skříní

Uvnitř, to je v nejprostornější části skříně, jsou 3 vyjímatelné sušáky, se kterými můžete libovolně nastavovat výšku jejich umístění podle zavěšení na vnitřních háčcích skříně. Věšáky jsou konstruovány na šířku triček o velikosti XL. Tento rozměr byl zvolen takto záměrně, aby se tam prádlo této velikosti snadno vešlo a prosychalo plně rozložené. Horní, tj. třetí věšák je umístěn v takové výšce, aby jej obsluha mohla pohodlně vyjmout, aniž by musela stoupat na nějakou stoličku a bez problémů na něj dosáhla. V horní části dryperátoruje otvor, aby vzduch uvnitř skříně mohl volně cirkulovat a následně docházelo k jeho výměně s okolním vzduchem.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Pokud by vám jednoduše nevyhovovala varianta bílé jednobarevné skříně, lze využít i modelu dryperátoru, který má místo přední části skříně skleněná dvířka, za která je možné umístit na vnitřní desku dveří například tapetu nebo fotografii a s touto aplikací pak vsunout za prosklená dvířka do vnitřní drážky dveří. A designová skříň je na světě!

Podobné typy sušících skříní jsou již běžnou záležitostí v nabídkách některých zahraničních koupelnových studií, ačkoli v našich zeměpisných šířkách je tento produkt naprostou novinkou vstupující na náš trh.

Pokud právě rekonstruujete svou koupelnu, nebo stavíte koupelnu novou ve svém domě, případně se chystáte k jakékoli změně ve vaší koupelně, mohl by vás dále inspirovat náš článek: „ Vychytávky do vaší koupelny“.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: Zuzana Bohdalová, appliancist.com, asko.com.au, elledecor.com, redorbit.com

19.11.2012 4:10

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist