Úklid domu od úklidové firmy: Jaké mýty kolem toho kolují?

Dokonale uklizená domácnost je přáním snad každého z nás. Nemít doma vrstvy prachu, nepořádek na podlaze nebo drobečky v kobercích, umatlaná zrcadla či špinavé kohoutky u vodovodní baterie – inu to je zkrátka sen.

Jenže ne všichni a vždy máme dostatek volného času na to, abychom svědomitě smejčili všechny kouty v domácnosti. Přitom stačí úklid svěřit do rukou profesionálů a využít služby v podobě úklidu od úklidové firmy – ti práci odvedou za nás, což nám ušetří čas i starosti. Proč stále tolik lidí nad využitím této možnosti váhá?

Nebojte se využít pomoci od profesionálů

Možná ani vy úklidu u vás doma vzhledem k nedostatku času nebo třeba i energie příliš nedáte. Zkrátka to nestíháte, ale zároveň nechcete mít doma nepořádek. Pojďte s námi zbořit předsudky a mýty týkající se úklidu domu od úklidové firmy: ne všechno, co se říká, je totiž úplná pravda. Výhodu mají samozřejmě lidé z většího města – při úklidu domu Praha či Brno si můžete vybírat z pestřejšího výběru úklidový firem.

Mýtus první: je to předražené, radši si doma uklidím sám/sama

První poměrně častý mýtus se týká ceny. Mnoho lidí si totiž myslí, že profesionální úklid domácnosti vyjde na nekřesťanský balík. S vidinou spousty vynaložených peněz pak dospějí k názoru, že je vyjde levněji, když si doma uklidí sami. Ceny se přitom pohybují na přijatelné hranici a tuto službu si tak může dovolit opravdu každý.

Mýtus druhý: určitě úklid odfláknou

Další poměrně rozšířenou nepravdou je domněnka, že ačkoli pracovníci profesionální úklidové firmy dostanou zaplaceno, neodvedou svou práci pořádně. I tohle ale není pravda – pracovníci jsou vyškoleni k tomu, aby svou práci odváděli na 110 %.

Mýtus třetí: budou se mi hrabat ve věcech

Domov je místem, které pro každé z nás mimo jiné představuje i jistou dávku soukromí. A pustit k sobě domů někoho cizího, který by nám tu měl uklidit? Ne, díky! Lidé si často myslí, že se jim pracovníci budou hrabat ve věcech, prohlížet si skříně, nakukovat do šuplíků a podobně. To je hloupost.

Mýtus čtvrtý: co když se mi doma něco ztratí

Pokud si domů pozvete kvalitní úklidovou firmu, kterou je i Ekologickyuklid.eu, nemusíte se podobných scénářů vůbec obávat. Vždy jde především o úklid, který se pracovníci snaží odvést na maximum. Jejich jediným cílem je uklizená domácnost a vaše spokojenost. Tak jaképak obavy o nějaké ztráty?

12.6.2019 11:00 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: úklidúklidová firma

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist