Udělejte si z pracovny příjemné místo

Věci by měly fungovat a platí to samozřejmě zejména o pracovních nástrojích, u kterých nás ani tak nezajímá, jak moc jsou hezké nebo nehezké, ale hlavně jak fungují. Nicméně, krása a funkce můžou jít ruku v ruce.

125518-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Domácí pracovna a nebo jednoduše jakákoliv jiná pracovna j v první řadě „pracovnou“a teprve pak až „obytnou místností“. S takovým konstatováním se nedá dělat nic jiného, že souhlasit, ale neznamená to, že musí být pracovna jakou si „celou“ bez atmosféry a nebo třeba špetky humoru.

TIP: zkuste jako dárek nějaký doplněk na pracovní – psací stůl. Třeba vtipný stojánek na tužku. Není to drahé a potěší.

Pracovna – inspirativní fotogalerie

Doplňky do pracovny, stejně jako jakékoliv jiné interiérové doplňky, musí být v prvé řadě praktické a teprve až pak tzv. hezké. Nemá tedy smysl podléhat „hezkosti“ v případě, kdy funkce je takříkajíc na pováženou.

A pamatujte na to, že:

Atmosféru dělají velmi často právě ony detaily, drobné zabydlovací předměty, které třeba ani nemají nějaké zásadní funkční opodstatnění, ale zkrátka nesou nebo vytváří nějakou emoci, vzpomínky atd.

Red.
Foto Naoko.cz

8.7.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist