Udělejte si piknik, třeba jako snídani v trávě

Léto je čas dovolených, stejně jako výletů a příjemně strávených chvil. Zkuste si užít např. příjemné odpoledne s příteli, jen tak v přírodě a poobědvejte u toho. Je to tradiční kratochvíle.
Potřebujete jen dobrou náladu a třeba také klasický piknikový koš.

115550-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Nabídka podobných předmětů typu piknikový koš, je na našem trhu pro mnohé možná až překvapivě široká. Na druhou stranu se jedná přeci jen o poněkud výjimečnější druh zboží, protože zkrátka, ne každý má chuť či potřebu vyrazit s proutěným piknikovým košem na louku a tam si sníst oběd. I z toho důvodu jsou takové piknikové potřeby relativně drahé. Základní klasická výbava pro čtyři osoby v proutěném provedení stojí kolem 1600Kč, ale proutěný či rákosový  koš se dá pořídit už za necelých 700Kč.

Zahrady a terasy – insipirativní fotogalerie

Piknikové batohy jako termovarianta

Zajímavou variantou jsou pak piknikové batohy, které představují variantu za klasické proutěné či rákosové koše, jsou praktičtější na delší výlety a bývají vybaveny termolátkou, pomocí které se dají nápoje udržet v požadované teplotě.

Red.
Foto DELA Company

4.8.2008 12:02
Více o tématu: přírodaterasyzahrady

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist