U hypoték taky platí, kdy dva dělají totéž, není to totéž!

O hypotéku dnes můžete požádat v kdejaké bance a většinou se s příslibem peněz zároveň dočkáte dlouhého seznamu toho co musíte a nesmíte. Jenže každý má o svém bydlení jiné představy a od úvěru čeká něco jiného. Jeden ho chce splatit rychle, druhý nemůže doložit, že má dostačující příjmy k získání hypotéky, jiný by rád bydlel ve vlastním, ale nemá našetřenou ani korunu, dalšímu chybí peníze na zařízení domácnosti… A protože s hypotékou je to jako s dobrým jídlem, není nic snazšího, než jít tam, kde vám chutná a kde se o vás profesionálně postarají – ke specialistům. V Hypoteční bance, která je největším specialistou na hypoteční úvěrování u nás, vám opravdu „uvaří“ přesně podle vaší chuti.

108465-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Neříkejte nám, kolik vyděláváte!

Prokázat příjmy ke splácení hypotéky bývá ve většině bank základní podmínkou, kterou musí žadatel splnit, aby úvěr získal. My v Hypoteční bance vám však nabízíme i hypotéku bez doložení příjmu jako jednu z variant standardního hypotečního úvěru.

Půjčíme vám víc, než čekáte!

U nás můžete získat větší úvěr než v jiných bankách, protože máme dlouhodobě jedny z nejnižších nároků na příjmy klienta. Stačí jen říct, kolik můžete měsíčně splácet, a domluvit se na hypotéce přesně pro vás. Jako v jediné bance u nás si totiž sami vybíráte parametry úvěru, například způsob splácení.

Vedle běžného (anuitního) je to degresivní nebo progresivní splácení. Degresivní splácení hypotéky vám umožní soustředit finanční zatížení na počáteční období splácení úvěru a naopak ke konci úvěrového vztahu splátky co nejvíce snížit. Je tedy vhodné pro ty, kteří mají v současnosti vyšší příjmy a mohou měsíčně splácet více než v případě klasických anuitních splátek, které jsou po celou dobu fixace úroku neměnné. navíc umožňujeme variabilní nastavení výše degresivních splátek, což znamená, že klient si jejich průběh zvolí sám podle svých finančních možností. Progresivní splácení oceňují především mladí lidé na prahu své pracovní kariéry, protože jim dovoluje zpočátku splácet nižší částky úvěru.

Samozřejmostí je, že vám půjčíme tolik peněz, aby vám stačily na pokrytí celého vašeho investičního záměru (tzv. 100 % hypotéky), nebo že vám poskytneme komplexní bezplatný servis – od výběru optimálního způsobu financování, přes zprostředkování pojištění nemovitosti či životního pojištění až po zpracování odhadu ceny nemovitosti prostřednictvím své externí nebo interní sítě odhadců. A neklademe vám další podmínky. Například nemusíte mít u nás vedený účet, který by sloužil platebnímu styku, nemusíte sjednávat životní pojištění, nemusíte předem platit poplatek za zpracování úvěru, aniž by bylo zřejmé, že hypotéka bude schválena.

Domov i zařízení z jedné hypotéky!

Na hypotéku nemusíte mít jen pozemek nebo dům. Aby se vaše nové bydlení změnilo v opravdový domov, je třeba ho také zařídit. Peníze na to můžete získat z neúčelové části vašeho úvěru. Umožní vám s investicí do nemovitosti získat zároveň i určitou část financí na cokoliv, třeba právě na nový nábytek nebo kuchyňskou linku. A podstatné je, že za stejně nízkou úrokovou sazbu.

TIP: Spočítejte si hypotéku sami!

Chcete vědět, kolik budete měsíčně splácet nebo jaký příjem potřebujete pro poskytnutí hypotéky? Navštivte www.hypotecnibanka.cz a vyzkoušejte si hypoteční kalkulačku.

Proč tedy váhat s hypotékou nebo se spokojovat s takovou, u níž vám něco vadí, když si u specialistů v Hypoteční bance můžete vybrat z mnoha variant tu, která vám bude opravdu „chutnat“?
Více informací o hypotékách získáte na www.hypotecnibanka.cz nebo na infolince 844 111 174.
4.9.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist