Tyhle tapety můžete dát i do sprchového koutu. Z koupelny uděláte třeba džungli

Že tapety v koupelně nejsou dobrý nápad? Nová generace voděodolných tapet ochrání zdi stejně jako keramické obklady. Navíc dopřejí koupelně jedinečný design, o němž si klasické „kachličky“ mohou nechat jen zdát.

bantu_amb-1100x618.jpg Celá galerie 18 Zdroj: Wallpepper

Tohle tady opravdu ještě nebylo. Tyto voděodolné tapety jsou prosté obsahu PVC a tištěné pouze na přírodních, certifikovaných materiálech. Navíc jsou vhodné do každého prostředí včetně těch, které jsou neustále vystaveny vlhku a vodě jako kuchyně, koupelny nebo dokonce wellness.

Možná si řeknete: Dobře, tapety vypadají super, ale dlažba je dlažba. Ta vydrží i občasné nárazy či škrábance. Jenže, dokázaly by keramické obklady vykouzlit v koupelně tak úžasné obrazy jako tapety? Na ně lze totiž možné přenést jakýkoliv vzor a tak vytvořit dát jí neopakovatelný vzhled a jedinečnou atmosféru, která dokonale vystihne váš naturel.
Je vaše duše divoká podobně jako je nespoutaný jako život rostlin a zvířat v džungli? Teď už budete moci relaxovat pod baldachýnem tropických dřevin, z nichž vás sledují pestrobarevní opeřenci.

Vydrží to co obklady

Nová technologie s názvem WP/H2O je technický materiál odolný proti vodě, teplu a vlhkosti. Tento inovativní systém je odolný proti poškrábání a velmi pevný, protože je tvořen hladkými deskami z lisovaných skleněných vláken potaženými speciálním antibakteriálním ochranným potahem.

Je také nehořlavý a lze jej snadno čistit běžnými čisticími prostředky. Tento exkluzivní systém lze použít jako podklad pro jakoukoli grafiku.

Nalepte je na obklady

Velkou výhodu tapet je, že je můžete nalepit na stávající obklady. Odpadá tedy náročné odstraňování dlažby, která je náročná finančně, ale hlavně zanese celý byt jemným prachem. A kdo by to uklízel?

Na rozdíl od předchozích generací tapet je můžete umístit i za armatury, což jsou nejvíce namáhaná místa vystavená stříkající vodě a nečistotám.

Můžete je použít prakticky kamkoliv, dokonce i v exteriéru k bazénu a proměnit každý kout v nečekaný a překvapivý svět, jehož přidanou hodnotou je vynikající hygiena a bezpečnost.

4.8.2021 11:47 | autor: Jana Truksová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist