Trio elektrických pomocníků nejen do kuchyně

I když se některé kuchyňské propriety takřka nezměnily od časů svého vynálezu (lžíce, párátko, …), jiné prodělávají bouřlivý vývoj, a to zejména ty elektronické, kterých se v posledních letech hromadí v kuchyních dost a dost. Dnes si představíme praktický chladič vína, elegantní toaster a kostku vařící espresso.

124742-1100x618.jpg Celá galerie 3 Zdroj: archiv redakce

Elektrický chladič vína Wolfgang Puck Bistro Wine Chiller

Pokud k nám na  návštěvu přijde milovník vína, hostitel se rázem ocitne v nelehké situaci, jak známo, víno se musí pro co nejlepší požitek z něj podávat při té správné teplotě. Ovšem, jak je rychle zchladit, když hosté již přišli a nebylo by vhodné nechat je několik hodin čekat? Řešení nabízí tento jednoduchý kuchyňský přístroj jménem Wolfgang Puck’s Bistro Electric Wine Chiller. Stačí do něj zasunout láhev vína pokojové teploty a za 8 minut je připravena k servírování. Na těle chladiče je časovač s nastavitelným rozpětím 1 až 20 minut. V ceně zařízení je kromě samotného chladicího kbelíku i napájecí A/C adaptér. Přístroj stojí v přepočtu cca 650,- Kč i s DPH.

Toastování v černém

Toaster Sunbeam 3911-100 vyvedený v méně obvyklé černi opět potvrzuje, že domácí spotřebiče nemusí být přes označení „bílá technika“ striktně bílé barvy. Jedná se o model s kvartetem slotů na 4 silné profily prakticky čehokoliv od chleba až po nejrůznější veky či bagety. Šachty mají pro ideální zasunutí centrální vedení. Toastovač je vybaven tlačítkem „Zrušit,“  přibližně 75 cm dlouho šňůrou a velmi zajímavě působí i separátní ovládání pro každé duo šachet. Ideální přírůstek do rodiny, kde má každý rád svoje pečivo opečené jinak. Našince přijde na něco málo přes 500,- Kč.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

Krups Nespresso Le Cube

Tato nebvyklá hranatá servírka espressa využívá technologii „Thermoblock.“ Její obsluha je velmi jednoduchá, stejně jako výměna či zasouvání nového zásobníku. Nádobka na vodu má objem jeden litr a zařízení obslouží vždy právě jeden hrníček. Čelní panel je vyroben z hliníku pokrytého titanem, na jiných částech se hojně používalo chrómu. Po stranách se nachází zásobníky na kalíšky. Výrobe slibuje díky přesnému nadávkování Nespresso zásobníků a hermeticky uzavřenému systému perfektní aroma až do vlastní přípravy nápoje. Teplota vody má standardně 92°C. Zákazník či uživatel má k dispozici tlačítka Espresso & Lungo s programovatelnými funkcemi.

Haj.
Foto archiv firem

5.12.2007 3:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist