Trendy letošního podzimu? Víme, které to jsou

Se změnou ročního období přicházejí také nové trendy v bydlení. Zmonitorovali jsme pro vás nejnovější vývoj v oblasti interiérového vybavení a přinášíme vám informace o čtyřech trendech, které budou vládnout podzimu 2019: Urban Jungle, Wonderful Home, Perfect Day a Get Together. Na své si přijde opravdu každý – milovníci klasiky, minimalismu, elegance i nespoutanosti.

12a48721581882_161c7769f6_o-1100x618.jpg Celá galerie 37 Zdroj: Westwing

Nevzdávejte se zeleně se stylem Urban Jungle

Začneme stylem, s nímž jste se asi už setkali. Ale právě na podzim ho konečně možná oceníte. Zvláště pokud je vám líto, že musíte opustit své zahradní altány a venkovní terasy. Vytvořili jste si z nich během léta druhý obývák? Tak si teď zase pomocí zeleně udělejte doma přírodní oázu. Směr tu udávají výrazné barvy a kontrasty, které zkombinujte se spoustou rostlin, a váš domov se promění v dokonalý zásobník energie.

Pro tento styl je charakteristická hloubka díky výrazným odstínům zelené, petrolejové a modré. Divoké kombinace materiálů a struktur působí čistě energeticky a dynamicky. A rostliny v každém koutě oslavují život a přírodu.

Elegantní bydlení se stylem Wonderful Home

Stačí tmavý samet, kůže, kožešina a pár prvků z mědi nebo mosazi. Trend Wonderful Home je plný rozličných materiálů a výrazných barev, které přecházejí téměř až do černé. Díky tomu získá prostor očekávanou hloubku a elegantní komfort. Nejdůležitějšími doplňky tohoto trendu jsou dobře umístěné světelné zdroje, které prosvětlí hloubky a vytáhnou z nich jejich barevnost.

Interiér působí díky hlubokým uklidňujícím barevným odstínům vzrušujícím dojmem. Nicméně Wonderful Home je zároveň výrazný sebevědomý interiérový směr.

Díky stylu Perfect Day budete mít dokonalé bydlení

Určitě si umíte představit svůj dokonalý den. A právě z těchto představ vycházeli designéři při stylizaci interiéru Perfect Day. Jedná se o styl velmi individuální, který si každý může přizpůsobit svým vlastním představám. Nicméně základními atributy je příjemná atmosféra, dostatek denního světla, inspirace skandinávskými zeměmi.

Decentní barvy, přírodní materiály a jasné tvary vytvářejí kombinaci, která tvoří vzdušný prostor, jenž vám umožňuje se v klidu nadechnout a relaxovat. Osobní dekorace a artefakty dodávají tomuto místu potřebnou jedinečnost a intimitu.

Se stylem Get Together bude váš domov v rovnováze

Pravdou je, že protiklady přitahují. Myslíte, že je dokonce lze sladit tak, že splynou v jeden celek? Pokud na to máte odvahu, můžete se o to pokusit a inspirovat se stylem Get Together. S největší pravděpodobností se vám povede doma vytvořit zajímavou atmosféru. Zkombinujte studené materiály, jako je beton nebo kov, s teplými materiály a barvami nebo k nim přidejte kůži či měď. Odstíny hnědé a okrové vykontrastujte s různými stupni šedé.

Zkombinujte tvrdost s měkkostí, světlo s tmou, chlad s teplem. Tímto způsobem můžete docílit v interiéru jakési zvláštní rovnováhy. A když přidáte správné světlo, vznikne v místnosti příjemná klidná atmosféra.

Přestože to tedy na první pohled nevypadá, je Get Together harmonický styl, který dokáže pomocí kombinace protikladů vytvářet originální, ale pohodové prostředí.

27.9.2019 5:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist