TRENDY: dřevěná umyvadla a vany

Dřevěná umyvadla jsou na první pohled manýrou a rozmarem. Na stranu druhou je to vlastně velmi tradiční řešení a stejně tak je možné chápat tento postupně sílící trend jako logickou reakci zákazníků a výrobců na „novou podobu“ koupelny. A tak vlastně „novou podobou“ ani není, neboť stejně jako u těch dřevěných umyvadel, i v tomto případě se vlastně jedná o návrat do minulosti.

O dřevěných vanách a umyvadlech, o dřevěných koupelnách a dřevěných doplňcích, jsme již na stránkách magazínu Living.cz psali, např. ZDE. Je to vděčné téma, které je inspirativní zejména pro ty, jenž se snaží vyřešit svůj koupelnový prostor nově, neotřele a po svém. Dřevo je navíc přírodním materiálem, který se vhodně doplňuje se zmíněnou „novou“ a nebo spíše se staronovou funkcí koupelny.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie trendy bydlení

Vaše lázně

Koupelna je ve srovnání s ostatními částmi interiéru asi jeho nejvíce se rozvíjející část. A hlavně se koupelna pomalu proměňuje z obyčejného místa určeného k očistě těla, k jakému si „bio“ zařízení, které se má postarat o komplexní relaxaci uživatele.Využívání masážního sprchování a vířivých koupelí ve speciálně upravených vanách a sprchových boxech, je vlastně už samozřejmostí. Člověk si na péči veškerého technického vybavení koupelny pochopitelně ráda zvykl a za pár let pak podobné hýčkání začne chápat jako samozřejmost. A pak přijde okamžik zlomu.

Dřevo v interiéru: inspirativní fotogalerie

Stačí se jen dotknout

Po všech těch HI – TEC přístrojích najednou člověk pocítí potřebu svěřit se do péče něčeho původního, něčeho, co je člověku blíž než stroje, masážní přístroje a jiná regenerační zařízení.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie van

A právě taková asi bude ona v úvodu zmiňovaná „nová tvář“ koupelny, která se zřejmě znovu začne tvářit „jako tenkrát“ a obliba obyčejných dřevěných kádí a dřevěných umyvadel je možná první ozvěnovou takového (staro) nového trendu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie umyvadel


Red.
Foto: trendir.com, bornrich.org

15.6.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist