Trend: Ionizace kohoutkové vody

Je vědecky prokázáno, že voda, kterou pijeme, má velký vliv na lidský organismus. Jedním z nejzávažnějších problémů je překyselování organismu, které je úzce spjato právě s pitným režimem a životosprávou vůbec. Ochucené minerální vody, limonády plné cukru a alkoholické nápoje, to vše jsou kyselé „jedy“, které tělu zrovna dvakrát neprospívají. Kyselé prostředí organismu napomáhá únavě, nedostatku energie a větší náchylností k nemocem. Řešením pro naše tělo je zásaditá voda, kterou dostaneme z ionizátoru.

112564-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Novým trendem proti překyselování organismu je úprava kohoutkové vody za pomocí ionizačních mašinek. Pokud vás nebaví nakupovat předražené balené vody, chcete udělat něco pro své zdraví a vylepšit si vodu z kohoutku nebo ze studny, je pro vás ionizace skvělou volbou. K ionizaci je potřeba zakoupit ionizační přístroj, který nabízí několik variant nastavení od kyselé vody s antibakteriálními účinky, přes vodu kojeneckou až k zásadité vhodné na mytí nádobí či ovoce.

Například přístroj Chanson Miracle Max dokáže vodu zbavit škodlivin a upravit pH v rozmezí od 2,7 do 11,3 a ORP v rozsahu od +1200 až do -920 (při záporném Oxidačně Redukčním Potenciálu je voda antioxidantem).

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie trendy bydlení

Kromě úpravy pH ionizátor zbaví vodu chlóru, nežádoucích nečistot a látek, jako jsou například pesticidy, těžké kovy nebo dusičnany. Zásaditá voda z ionizátoru je zároveň plná antioxidantů, které zpomalují stárnutí organismu. Více informací o ionizaci naleznete na www.zivavoda.cz.

Komerční prezentace

20.9.2012 11:09

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist