Topidla, která interiéru přidají na kráse

Výhody mobilních topidel jsou zřejmé. Kdykoliv nestačí standardní topení, jsou po ruce, aby ani za nejhorších mrazů nebyla zima. Co se týče nevýhod, obvykle mezi ně patří vzhled. Přenosné topidlo zkrátka obvykle nebývá tou největší ozdobou interiéru. Naštěstí existují výjimky. Podívejte se do naší fotogalerie.

Moderní topidlo může být i velmi trendy kouskem
Přenosný konvektor svým designem připomíná spíš moderní doplněk ze světa chytré elektroniky. Čisté elegantní linie, černé a bílé barevné provedení a možnost připevnit topidlo na zeď z něj dělají favorita sezóny podzim/zima 2012/2013. O nízké ceně ani nemluvě. Topidlo vybavené termostatem je možné nastavit na tři různé stupně výkonu, pro rychlejší dosažení požadované teploty v místnosti je k dispozici ventilátor. Pomocí přídavných nožiček lze konvektor používat jako samostatně stojící nebo je možné ho díky montážní sadě snadno připevnit na zeď.

topidla-2-.jpg

Zdroj: archiv redakce

Velká fotogalerie moderních interiérů


Klasické radiátory v novém kabátě
Radiátor je vybaven termostatem a možností nastavení 3 stupňů výkonu. Radiátor má také dvojitou tepelnou pojistku proti přehřátí. Pro snadné přemístění olejového radiátoru jsou součástí výbavy praktická kola a madlo, a také držák na kabel.

Pokud se chystáte si takovýto designový kousek koupit a prohřát se od hlavy až k patě, nedívejte se pouze na cenu a vzhled. Důležitá je také spotřeba elektrické energie. Není ničím ojedinělým, že po zimním topení, přijde jarní sprcha v podobě extrémně vysokého účtu za energii.

Více informací v článku Moderní topidla v interiéru

Text: Redakce
Foto: mall.cz, a1radiators.co.uk, whond.com,homedesignfind.com, agadon.co.uk, compass-plumbing.co.uk, homedesignfind.com, cosyroomsltd.co.uk, universidadesporelclima.org, qssupplies.co.uk, asaluk.com, bubblemarketing.co.uk, thebathroomshop.com, andreafay.co.uk, trendsblog.co.uk, tradekey.com,andreafay.co.uk, compass-plumbing.co.uk

29.10.2012 1:55

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist