TOP 5: nejkurióznější křesla světa

Vzdycháte nudou při pohledu na vaše křeslo, na kterém sedáváte mnoho let? Už nemusíte. Nápadům a stylům se meze nekladou a jak uvidíte, myslíme na všechny.

112265-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Křeslo ve tvaru penisu nebo celé z panenek? No problemo.

Shopaholici jistě zajásají. Potřebujete nutně nakoupit a nechce se vám vstávat z křesla? Tak nevstávejte! Vezměte své nové křeslo do nákupního centra a  pohodlně se posaďte, než si rozmyslíte, cože jste to vlastně potřebovali. Křeslo se zatím neprodává, ale to se jistě brzy změní.

Milovníci filmů o vetřelcích a jiných nebezpečných příšerách jistě ocení tento kousek. Je stylový, ale o to méně pohodlný. Vzdychat blahem na něm nebudete, ale možná za vámi zaskočí na pokec Ellen Ripley.

Křesla: inspirativní fotogalerie

Sen každé malé holčičky. Křeslo plné rozkošných panenek. Tyto jsou  ručně šité a plněné vatou. Zaručují tedy pohodlné posezení a pro menší děti i poležení. Nosnost je do 60 kg, jinak se trhají švy. Takže už žádný hamburger a jde se běhat.

 

Voda je tak příjemná, kéž bych z té vany nikdy nemusel. Každý z nás si alespoň jednou v životě takto posteskl. Tak prostě a jednoduše nevylézejte. A jak  tam natočím vodu? Dobrá otázka. Designéra tohoto křesla jsme bohužel nezastihli, abychom získali odpověď, pravděpodobně se schovává  před soudem. Několik Američanů si totiž  po zakoupení křesla do něho natočilo vodu. Zajímalo by nás, zda četli příbalový leták.

Ani na sexuchtivé jsme nezapomněli. Toto křeslo vpravdě neodpovídá moderním trendům, ale zaručí vám úspěch u přátel. Bude se o vás všude mluvit a každý si ho bude chtít vyzkoušet.

kreslo1%20(2).jpg

Zdroj: archiv redakce

Doporučujeme nakoupit žíněnky a opravdu měkký koberec. Přistání by nemuselo být příjemné.

Foto: Stylewithanna.com, Oddee.com, Themishmash.com
Text: Sabrina Harisová

31.12.2010 11:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist