Tipy jak zabalit vánoční dárky

Do Vánoc už moc času nezbývá, a proto byste už měli pomalu myslet na to, jak zabalíte vánoční dárky. Nenechávejte to na poslední chvíli. Budete mít určitě spoustu jiných věcí na práci. Pusťte se do toho raději s předstihem a v klidu. Jen tak si to užijete a budete mít z vlastnoručně zabaleného dárku stejnou radost, jako potom ten, kdo ho najde pod stromečkem. Takže na dárkové taštičky předem zapomeňte a inspirujte se našimi tipy.

4bon49086499866_c550a02826_o-1100x618.jpg Celá galerie 37 Zdroj: Bonami

Trendy jsou metalické nebo tmavé odstíny

Lesk zlata a stříbra k Vánocům patří. A už několik let se drží v popředí také hnědé či černé vánoční dekorace. Kombinace těchto barev navíc vypadá naprosto skvěle. Proto potrpíte-li si na luxus, nakupte zlaté, stříbrné, hnědé a černé balicí papíry a mašle. Chcete-li dát před luxusem přednost eleganci, můžete zvolit kombinaci černé a bílé. Můžete třeba převázat dárek v černém papíru bílou stuhou nebo na něj napsat jméno toho, komu je dárek určený, bílou fixou.

Přírodní varianta

Pokud vám vadí určitá okázalost, s níž jsou spojené výše uvedené barevné variace, můžete balení dárků klidně pojmout skromněji.

A inspiraci nemusíte hledat jen v naší fotogalerii, ale můžete vyrazit i na zimní procházku do přírody. Tam najdete nejen dostatek nápadů, ale často i vhodné dekorace, jimiž můžete vánoční dárky přizdobit. A jaký si pořídit balicí papír? Tentokrát zůstaňte u bílého nebo přírodního (světle hnědého).

Vlastnoručně zdobený balicí papír

Někdy stačí malý detail a z obyčejného bílého či přírodního papíru se stane jedinečný a originální balicí papír, který budou všichni obdivovat. Pokud si netroufáte na vlastní výtvarný výtvor, kterým byste ho ozvláštnili, můžete si koupit papír à la omalovánky, na němž je předkreslený vánoční motiv. Dozdobit dárky můžete také třeba jmenovkou s fotkou toho, komu je dárek určený.

V duchu tradice

Patříte-li mezi milovníky tradice, tak vlastně není co řešit. Vánoce v znamení červené, zelené a bílé jsou klasikou a tyto k vánoční atmosféře neodmyslitelně patří.

A nemusí se jednat jen o kombinaci jednobarevných papírů se stuhou v jiném odstínu. Můžete zvolit papíry potištěné různými motivy od srdíček a stromků až po vločky.

21.12.2021 5:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist