TIP pro vaší koupelnu

Koupelna je jistě v prvé řadě o pohodlí a vyniknout by měly zejména její praktické kvality. Neznamená to ale, že k tomu všemu ještě nemůže být ještě tzv. krásná. Máme pro vás jeden tip, který je o zmíněných praktických kvalitách a zároveň dobře vypadá.

125546-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Podomítkové baterie a armatury jsou velmi elegantním řešením. Do prostoru koupelny či toalety vystupuje pouze ovládací mechanizmus a vše ostatní zůstává diskrétně skryto. Stačí stisknout tlačítko a začne téct voda v požadované teplotě a nebo se spláchne toaleta. Podomítkové armatury je přirozeně potřeba vsadit – zasekat do zdi, ale jde to i jinak.

TIP:zkuste vytvořit předstěnu, do které se celý mechanizmus skryje a obložte ji pak jinými kachličkami, než zbytek koupelny. Je to efektní a praktické řešení.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Velmi působivé je pak takové řešení zopakovat dvakrát, tedy např. jedou u toalety a jednou v případě umyvadla. Prostor tím dostane zvláštní symetrii.

Red.
Foto Richter und Frenzel

15.7.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist