TIP na restauraci? Znáte „Klub architektů“ ?

Léto bývá pro většinu z nás volnějším obdobím. Hledáte v Praze nějakou zajímavou restauraci, která by byla stylová a decentní, nepředražená, s ucházející kuchyní a k tomu navržená slavným architektem? A pozor, restaurace „Klub architektů“ nabízí také kvalitní vegetariánská jídla, což není v ČR obvyklé!

108753-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Klub architektů není klubem pro uzavřenou společnost architektů v tom pravém slova smyslu. Je to opravdu restaurace, kde se dobře vaří, kam je možné přijít strávit klidný a nepředražený večer a která je díky své adrese (Betlémské náměstí 169/5A, Praha 1) snadno dostupná každému návštěvníkovi centra Prahy. A protože je Living.cz magazínem o bydlení, který si tím pádem všímá i designu a architektury, tak i Klub architektů má právě s architekturou logicky něco společného a nejde jen o ten název. Budova je dílem slavného představitele moderní architektury prof. arch. Jaroslava Frágnera, jehož jméno je součástí jakého si obecného kulturního povědomí. Na interiéru spolupracoval sochař Kurt Gebauer.

Specialita podniku je pštros na víně, divokém koření a bylinkách na másle, smažené půlky brambor plněné česnekovým cottage krémem.
Living.cz vám přeje dobrou chuť
Red.
Foto designguide.cz
24.6.2008 12:03

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist