TIP na DESIGNOVÝ výlet

Dlouhé večery nabádají k nějak příjemné aktivitě. Zkuste využít to množství času a podívat se do muzea designu, ve kterém můžete zároveň příjemně a s poučením nakoupit, ať už v přímeném či přeneseném slova smyslu.

Nakoupit můžete jednak nábytek jako takový, stejně jako celé kompletní interiéry, můžete si nechat poradit od architekta pokud budete chtít, můžete si odvést či „nakoupit“ pouze zážitky a inspiraci. A to není málo.

Showroom, designstudio, muzeum

Všechny tři instituce provozuje společnost Designpropaganda v obci Choťánky 180, kousek za městem Poděbrady směrem z Prahy. Otevírací doba je Po-Pá od 8:00 do 20:00, v sobotu od 9:00 – 14:00hod.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

A mimochodem, už třeba jen ve jménu podpory středního podnikání a regionálního rozvoje si můžete zajet do Poděbrad a ochutnat tamější lázeňské oplatky, které sice nejsou tak slavné, jako ty, které si můžete koupit v Karlových či Mariánských lázních, ale v chuti si s nimi nezadají.

Red.
Foto Designpropaganda

8.12.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist