TIP do vaší koupelny: odsávač vlhkosti, osvětlení a topení v jednom!

Není to žádný zázračný přístroj. Jedná se o jednoduchou a praktickou úvahu výrobce spojit tři základní koupelnové elektrospotřebiče v jedno těleso a to pak umístit na strop. A cena se pohybuje podle typu a prodejce kolem 3 000Kč. Topí, odsává vlhkost a svítí.

Vlhkost v koupelně je jeden z klasických problémů, se kterým se musí uživatel potýkat a platí to zejména v bytech s koupelnou bez možnosti odvětrání. Na druhou stranu to není problém neřešitelný, neboť stačí kvalitní as výkonný ventilátor. Podobně je tomu i s vytápěním. I to je evergreenem koupelnového prostoru. V neposlední řadě je potřeba vyřešit v souladu s bezpečnostními normami (čtěte ZDE)  také osvětlení.

Velká fotogalerie moderního osvětlení

Přístroj nazvaný „Tisan“, o kterém se zmiňujeme v úvodu, řeší všechny tři problémy najednou. Nabízí silný ventilátor,  dvě až čtyři infračervené lampy, které dodají potřebný tepelný komfort a snadno regulovatelný zdroj světla. Má však jednu relativní nevýhodu. Není možné jej instalovat do místnosti s menší světlou výškou, než 230 cm (nejnižší stropy v panelových bytech jsou 255 cm). Toto omezení je ale omezením pouze pro ty, kteří snižují strop v koupelně úmyslně, např. s cílem získat úložný prostor.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen


Tisan existuje také v nástěnné variantě

Tisan představila v Praze letos na podzim slovenská forma Tisandt s.r.o

15.10.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist