Tip na dárek pro celou rodinu: poctivý dubový stůl

Stůl je symbolem rodiny a stabilního zázemí: právě u stolu se společně večeří, probírají se rodinné záležitosti, popíjí se odpolední čaj. V době adventu nabývá potřeba rodinného kruhu na intenzitě. Každý, kdo by svému stolu chtěl vetknout charakter vlastní rodiny, by měl zbystřit u názvu studia Your Space http://www.your-space.cz/. Právě toto architektonické a designérské studio dováží do Česka masivní designové stoly z dubového dřeva.

112472-1100x618.jpg Celá galerie 11 Zdroj: archiv redakce

V době adventu nabývá potřeba rodinného kruhu na intenzitě. Každý, kdo by svému stolu chtěl vetknout charakter vlastní rodiny, by měl zbystřit u názvu studia Your Space  http://www.your-space.cz/. Právě toto architektonické a designérské studio dováží do Česka masivní designové stoly z dubového dřeva.

Dřevo v interiéru: inspirativní fotogalerie

Dubové stoly, jejichž výhradním distributorem pro Českou republiku se Your Space stali, jsou vyráběny naprosto v souladu s přírodními trendy. Heslo „návrat k přírodě“ však výrobci nepovažují za krátkodobý trend, ale za svou dlouhodobou strategii a filosofii. Dubové dřevo, ze kterého je nábytek vyroben, pochází z lesů pod ochranou světového společenství (FSC forest). Za každý pokácený strom, který musí dosáhnout alespoň 250 let, jsou vysazeny tři nové.

Neméně náročné nároky jsou kladeny i na samotné zpracování nábytku: každý stůl je ručně vyrobený a díky nejnovějším technologiím v podstatě zůstává stromem. Výsledný produkt není ošetřen žádnými syntetickými barvami ani laky; k barvení se používá speciální kouřová technika, která dřevo zbarví přírodním procesem. Atraktivním důsledkem takové práce se dřevem je  jedinečnost každého kusu, který se postupem času mění, jak dřevo vysychá. A samozřejmě také intenzivní pocit přírody: nábytek neztrácí nic z vůně ani struktury dřeva a kromě vizuálního uspokojení slastně útočí na čichové receptory.

Velká inspirativní galerie stolů


Pro všechny, kteří váhají s koupí vánočního dárku pro celou rodinu, je nabídka studia Your Space lákavou výzvou. Kromě kulatého či obdélníkového jídelního stolu jsou k dispozici také různé typy konferenčních či kávových stolků. Ve hře je ještě další plus: výrobci slibují nábytek na míru, přesně podle představ zákazníka. Nezáleží tedy na tom, kolik lidí se u stolu sejde. Dubový stůl se v každém případě stane pevným základem – a stabilním členem – každé rodiny.

Pro více informací navštivte stránky www.your-space.cz

Kontakt: +420606035396, info@yask.cz

 

Komerční prezentace

 

8.12.2011 3:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist