S terasou od českého výrobce WPC – WoodPlastic nemůžete šlápnout vedle

O tom, kde by měla stát nová terasa u jejich krásného rodinného domu poblíž Českých Budějovic, měli majitelé jasno záhy. Náročnější to bylo s jejím výběrem. Návrh terasy byl komplikovaný hlavně kvůli členitému terénu. Další důležitou otázkou bylo, jaký pro terasu zvolit materiál. Měl být atraktivní, měl ladit se zajímavým domem a se zahradou, ale hlavně měl být bezpečný, vydržet velkou zátěž po desítky let a bez potíží obstát před běžnými vlivy počasí. To vše jen s minimem údržby.

titulka-1100x618.jpg Zdroj: WPC - Woodplastic a.s.

Terasa od WPC - Woodplastic a.s., produktová řada Terafest

Nechte si poradit. Klidně i on-line

Po pečlivém zvážení padla volba na prkna z dřevěného kompozitu od společnosti WPC – WoodPlastic. Důvodů, proč se majitelé rozhodli nechat si navrhnout a postavit terasu právě od českého výrobce, je celá řada a rozhodně nejde jen o kvalitu prken. Firma, která ve svém středočeském závodě produkuje každý den více než 6 km materiálu té nejvyšší kvality se zárukou až na 25 let, totiž disponuje rozsáhlou sítí proškolených a velice ochotných spolupracovníků.

Ti jsou připraveni poradit buď on-line nebo osobně bezplatně navštívit zájemce o novou terasu kdekoli v České republice. Poradí mu s výběrem prken, navrhnou terasu, zdarma vypracují kalkulaci a v případě zájmu terasu profesionálně nainstalují. A je-li to třeba, jsou dispozici radou i kdykoli poté, takže každý zákazník WPC – WoodPlastic má jistotu, že spolu s kvalitními prkny si pořizuje i dostupný servis, který namontováním terasy rozhodně nekončí.

Na terase WoodPlastic® je krásně

Majitelé domu na jihu Čech se rozhodli pro odolná prkna WoodPlastic® Forest Plus v hřejivém barevném odstínu Cedar, který skvěle ladí s přírodní fasádou jejich stavení. Atypická terasa byla náročná na instalaci, ale díky zvoleným prknům a citlivému návrhu působí výsledek přirozeně a přispívá k příjemnému pocitu z celého prostoru.

Solidní plnoprofilová prkna z materiálu WoodPlastic® mají atraktivní design a jsou příjemná na dotyk. Netvoří se na nich třísky a skryté kotvení zajišťuje hladký kompaktní povrch. Materiál je zdravotně nezávadný a 100% recyklovatelný. Obsahuje dřevitou moučku obohacenou o polyethylen, který se mimo jiné používané ve zdravotnictví či při výrobě hraček. Prkna WoodPlastic® dlouhodobě odolávají dešti, sněhu, mrazu i UV záření.

Další informace o produktech WoodPlastic®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete zde.

15.2.2021 12:22 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist