Tajemství hydromasáže a „koupelna snů“ na vlastní oči!

V rámci doprovodných programů Stavebních veletrhů Brno 2008 se můžete seznámit s historií a trendy hydromasážních zařízení. Můžete také vidět a sáhnout si na „koupelnu snů“. Prezentovat se budou slavné společnosti známé z magazínů o bydlení jako Franz Kaldewei GmbH & Co, Jacuzzi a nebo SAPHO Hydro&Air. Uskuteční se také soutěž „koupelna snů“, kdy si návštěvníci veletrhu z vystavovaných modelů mohou vybrat svůj ideál. Akce nazvaná „Historie hydromasáže“ se uskuteční ve dnech 21. – 26. dubna 2008, tedy od pondělí do soboty v první galerii v pavilonu „Z“.

Pokud máte zájem o nějaké wellness domácí zařízení, máte tedy ideální příležitost vyzkoušet si vše a vidět na vlastní oči, jak takové přístroje fungují a co umí.

Dozvíte se mimo jiné, na jakém principu fungují vířivé vany a podobná zařízení, jaký vliv mají na lidský organismus, jaké se dnes používají technologie, materiály a nebo jaký je třeba rozdíl mezi vířivou vanou a „perličkovou“ koupelí.Výrobci vám také ukáží, jak vypadá vodní masáž „shia-tsu“, při které samotný proud vody působí na výstupy nervů či na tzv. aktivní body. Návštěvníci se seznámí také se sprchovými masážními boxy, kde se využívá tzv. turbomasáže.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Doprovodný program Stavebních veletrhů Brno 2008 rovněž připomene významné výročí sestrojení první moderní vířivé vany, které by dnes bylo 40 let a jejímž autorem byl Roy Jacuzzi. Dnes je firma Jauzzi jedním z hlavních představitelů této skupiny produktů na trhu.

Red.
Foto Jacuzzi, Kaldewei GmbH & Co

31.3.2008 11:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist