SWIRL – značka výrobků pro čistotu

Německá značka SWIRL, člen skupiny Melitta, je již od roku 1988 synonymem pro čistotu domácnosti. Do sortimentu SWIRL patří: sáčky do vysavačů, hubice a příslušenství k vysavačům, pytle do košů, sortiment pro čistotu koček a psů, filtry do odsavačů par…

Zejména v sáčcích do vysavačů patří SWIRL k technologickým lídrům, svojí nabídkou pokrývá stovky typů vysavačů různých značek. A v čem jsou sáčky SWIRL jiné?

Patentovaná technologie AirSpace

Velkým problémem běžných sáčků do vysavačů je rychlá ztráta sacího výkonu při částečném zaplnění sáčku nečistotami. Sáček se tak obvykle musí vyměnit aniž by byl zcela zaplněn. Naproti tomu sáčky SWIRL AirSpace umožňují úplné zaplnění sáčku prachem a nečistotami bez ztráty sacího výkonu vysavače. Sáček SWIRL AirSpace je totiž vybaven dvěma komorami na prach se zdokonalenou cirkulací vzduchu a průběžným ukládáním nečistot. Textilní sáčky SWIRL s technologií AirSpace jsou vyrobeny z pětivrstvého materiálu (jiné výrobky jsou obvykle vybaveny pouze třemi vrstvami), zaručujícího vysoce účinnou antialergenní HEPA filtraci, zachycující  i takové problematické prachové částice jako pyl, spory plísní a odpadní látky produkované roztoči v sáčku. Všechny tyto nečistoty tak zůstávají uvnitř sáčku a nedostávají se se vzduchem ven z vysavače. Mimochodem – věděli jste, že největší objem nečistot představuje jemný prach, který není vidět pouhým okem? Se sáčky SWIRL AirSpace zachytíte nečistoty od průměru pouhých 0,0001 mm!

swirl%201.jpg

Zdroj: archiv redakce

Velká fotogalerie domácích spotřebičů

Jaký typ sáčku si mám koupit pro svůj vysavač?

Existuje mnoho set typů vysavačů a také druhů sáčků SWIRL je hodně. Jak poznat ten pravý sáček pro váš vysavač? Řešení je jednoduché. Na webových stránkách www.swirl.cz je nepřetržitě v provozu vyhledávač sáčků SWIRL. Stačí jen zadat značku vysavače a jeho modelové označení a na jedno kliknutí se zobrazí příslušný typ sáčku SWIRL. Spolu se správným typem sáčku se zobrazí i obchodní místa, kde lze sáček zakoupit.

swirl%202%20logo.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

Komerční prezentace

3.6.2011 1:51

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist