Supervychytávka nejen do koupelny

Koupelny vyžadují moderní a efektivní vychytávky. Soft touch – kontrola vody, nahradí vodovodní baterie. I tradiční koupelna se tak stane velmi moderní. Jak celý systém funguje? Závisí pouze na doteku konečků vašich prstů!

Soft touch ovládání
Vymožeností Soft touch snižujeme riziko opaření a dodáváme tak koupelně futuristický vzhled. Jedná se o regulační techniku, kterou ovládáte tlačítky plus a mínus. Budete-li chtít toto ovládání u umyvadla či vany, budete mít na stěně kulatá tlačítka, která jednoduše ovládáte prstem. Čtyři jsou pro ovládání a regulaci proudu vody a pro teplejší či studenější vodu. Současně tato tlačítka ukazují aktuální používanou teplotu tekoucí vody.
Další dvě tlačítka jsou žlutá a vybíráte mezi umýváním rukou a sprchou. Systém si již automaticky pustí potřebné množství vody. Dále je zde tlačítko pro světlo a pro zapnutí či vypnutí kompletního celku. Zní to skvěle, nemyslíte?

Soft touch dotykové baterie
Soft touch ovládání je již nějakou dobu na trhu i v podobě vodovodních baterií, kdy tedy nepotřebujeme žádné kohoutky. Nyní se baterie na dotykový systém vyrábějí v krásném, minimalistickém designu. Na trhu momentálně není jednodušší kohoutek, než je tento. Bez ohledu na styl a design dodá kohoutek nespornou eleganci každé koupelně.
Opět celý systém ovládáme dotykem prstů, tedy regulujeme tak proud vody i její teplotu. Není nic jednoduššího a pohodlnějšího, proč tedy doma mít ještě pořád starší modely těchto krásných mladších nových sourozenců?

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Soft touch  v kuchyni
Hledáte do kuchyně něco málo jiného, než mají ostatní? Nevíte kde začít, kde hledat? Něco ohromujícího hodili výrobci na trh a ujalo se stejně jako hození ryby do vody. Poloautomatické kohoutky na dotykové senzory vám v kuchyni budou dělat radost. Barvy, které kohoutek vyzařuje, nejsou jen efektivním doplňkem, ale každá barva znázorňuje teplotu vody. Modrý pro studenou, oranžový pro teplou a červený pro horkou vodu.
Systém Soft touch si zamilujete. Tyto krásné vychytávky vypadají zprvu jako sen. Rozdíl je v tom, že tenhle sen má reálnou šanci stát se skutečností.


Jana Čechová
Foto: homedit.com

28.12.2011 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist