Stropy plné hvězd pro relaxaci a příjemné usínání

Mluví se o tom, ale přes den to ještě nikdo neviděl. To proto, že kouzlo nastává až s příchodem noci. Co to je? Hvězdné stropy! Nad hlavou můžete mít úžasnou noční oblohu, na které s dětmi můžeme počítat hvězdičky. Pak budou spokojeně spinkat a vy také.

Vracíte se domů unavení, ale ke správnému relaxu vám něco chybí? Nechtějí děti chodit spát a vy je musíte dlouze přemlouvat a lákat různými triky do postele? My víme, jak to zařídit, aby u vás každý večer zavládla pohoda. Namalujte jim na strop hvězdnou oblohu.

Hvězdné stropy – trendy novinka

Hvězdné stropy slaví v zahraničí velký úspěch. V Čechách je to relativní novinka, která si brzy získala mnoho obdivovatelů. Petr Jákl s manželkou Romanou Vítovou je nechali vymalovat nejen dětem do pokojíčku, ale také do své ložnice. Kromě dětských pokojů je můžete obdivovat třeba ve školkách či nemocničních zařízeních. Všude tam přinášejí každý večer nevšední zážitek z realistické noční oblohy.

Podívejte, jak se po setmění objevují první hvězdičky:

hvezdne-stropy-006.jpg

Zdroj: archiv redakce

Noční obloha na stropě – nátěr nebo samolepky?

Pokud patříte mezi příznivce fosforeskujících samolepek, které se hojně lepí do dětských pokojů, pak už jistě víte, že po nich zůstávají skvrny a jejich odstranění je nákladné. V případě malovaných hvězdných stropů se jedná o unikátní, zdravotně nezávadnou a také ekologickou, ruční malbu. Malé umělecké dílo se nanáší na strop či jeho část (nebo i na zeď).

Lze je nanášet na téměř jakýkoliv povrch, dřevo nebo sádrokarton nevyjímaje. Nátěr je přes den neviditelný, a teprve při setmění odhalí své tajemství.

Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Nevyžaduje žádné stěhování nábytku, trvá pár hodin a efekt je dechberoucí. Kromě noční oblohy a planet, lze vybírat i z dominant známých měst a z mnoha dětských motivů. Unikátním a zároveň velmi oblíbeným motivem, je letní nebe. Přes den máte nad hlavou blankytně modrou oblohu s bílými mráčky, která se v noci promění v tajemné vesmírné světy.

Kam s hvězdnými stropy?

Jak už jsme v úvodu zmínili, hvězdné stropy milují hlavně děti. Díky tomu, že strop příjemně a nerušivě svítí, nemají strach z tmy a mohou v klidu spát. Dospělým v ložnicích zase nabízí úžasnou relaxaci. V zahraničí nedají dopustit na jejich terapeutické účinky, a právě z tohoto důvodu se aplikují do meditačních místností, cvičeben jógy a pracoven kreativních lidí.

Přejeme vám příjemnou relaxaci nebo pohodu při uspávání dětí… nebo obojí.

Ve dne bílý strop v noci galaxie:

Z dostupných zdrojů vytvořila redakce
Foto: hvezdne-stropy.cz

15.6.2016 3:34

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist