Střecha, která vás přežije!

Střešní systém KM Beta je komplexním řešením pro šikmé střechy se sklonem od 12° až do 90°. Součástí systému jsou dva různé typy střešní krytiny v mnoha barvách a provedeních povrchové úpravy, potřebné doplňky, ale i elegantní okrasné prvky.

Záruka 30 let, životnost až sto

Střešní tašky KM Beta jsou vyráběny z prvotřídních surovin, především z vysoce kvalitního křemičitého písku z lokality zvané „Moravská Sahara“. Společnost KM Beta a.s. nabízí 30-ti letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek, ze zkušeností ale lze říci, že betonová krytina KM Beta má životnost až 100 let.

Nejen funkčnost, ale i atraktivní vzhled

Kromě krytiny systém KM Beta zahrnuje více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Součástí systému jsou i okrasné prvky, které doladí a ozdobí střechu s krytinou KM Beta. Aktuální novinkou jsou hřebenové prvky z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové – elegantní věžička a pár zamilovaných hrdliček. Kombinovat je lze i s novými ozdobnými hřebenovými ucpávkami s motivy „hrozen“ nebo “slunce“. Oba typy ozdobných prvků se hodí jak na krytinu KMB BETA, tak na KMB HODONKA.

Velká fotogalerie střech

KM Beta reaguje na potřeby zákazníků

Střešní taška KMB BETA je v podélném i příčném směru vyztužena, což zvýšilo její lomovou pevnost při současném snížení hmotnosti. KMB BETA má hmotnost 4,25 kg, je tedy o čtvrt kilogramu lehčí oproti původní tašce. Při spotřebě asi 10 ks na metr čtvereční se jedná o úsporu cca 2,5 kg/m2 a tedy výrazně menší zatížení krovu. KMB BETA je navíc doslova „imunní“ proti zatékající či vzlínající vodě. Kromě těchto vylepšení zareagovala společnost KM Beta a.s. na potřeby svých zákazníků a vylepšila balení střešních doplňků. Doplňky jsou nyní baleny pomocí speciální smršťovací fólie, která zaručí, že se dostanou k zákazníkovi zaručeně v pořádku. Mimořádné ochrany se dočkaly i základní tašky v provedení ELEGANT, jejichž rubová strana byla doplněna o ochranné pásky, bránící oděru jednotlivých tašek při přepravě a manipulaci na paletách.

Jednou z největších výhod systému KM BETA je jeho komplexnost, snadná pokládka krytiny i špičkový servis ze strany společnosti KM Beta. Investor ocení především bezstarostnou údržbu střechy, její dlouhou životnost a cenovou dostupnost. Zajímavé ceny i akční slevy nabízí e-shop KM Beta. Více o střešní krytině KM Beta na www.kmbeta.cz.

PR ČLÁNEK

21.9.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist