Stoly, které si zamilují vaše děti

Již mnoho let se výrobci nábytku snaží, aby právě ten jejich odpovídal veškerým potřebám zákazníků. Inovace je na prvním místě v celém žebříčku požadavků. Hned za ní jsou funkčnost a design. Pokud jsou hravé nejenom vaše děti, ale také alespoň z části vy, jsou tu stoly, které si zamiluje celá rodina.

120543-1100x618.jpg Celá galerie 7 Zdroj: archiv redakce

Úžasný nápad měla Marleen Jansen, která pustila kreativitu z uzdy a obyčejný dřevěný stůl spojila s dětskou houpačkou. Již se vám nestane, že vám jen tak někdo uteče od stolu. Tento zábavný stůl nadchne především děti, ty totiž budou brát společnou večeři jako zábavu.

Velkým plus je, že děti naučíte určité motorice, rovnováze a pokud se budou u stolu houpat nahoru a dolů, posílí tak i své nožky. Ostatně takto můžete stůl využívat i s partnerem či partnerkou, jako nevšední zpříjemnění celého dne.

Podobný nápad měla jiná umělecká duše, kdy má stůl protáhlé nohy do výšky a tvoří tak celkově kostru kolem stolu. Na té jsou zaháknuté židle, které jsou o nohy ošizeny, avšak celá pointa je právě v lankách, na kterých jsou židle přivázané a opět se můžete vy nebo vaše děti na židlích pohupovat.

Velká inspirativní galerie stolů

Pohupování u jídla může děti motivovat natolik, že vám rádi snědí plné talíře, o kterých se s nimi obyčejně dohadujete. Současně děti můžete nalákat na zábavnou formu učení právě u takového stolu, nebo s nimi hrát společenské hry.

Oba nápady jsou krásné, nakolik praktické budou pro dospělé či starší strávníky, je jen na vašem uvážení. Každý v sobě máme kousek dětské duše, tak proč si nehrát v každém věku.

Text: Jana Čechová
Foto: gabriellevoogt-projectmanagement.blogspot.com, internetsiao.com, homedit.com

19.1.2012 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist