Stěhujete se za rodinou nebo za prací? Nezapomeňte si vzít svůj dům

Mobilní bydlení už není výstřelkem, který jsme si mohli dovolit maximálně o prázdninách, dnes je naprosto přijatelnou alternativou bydlení. I samotné mobilní domy doznaly velký pokroku, dají se vytopit, mají nádrže s vodou a často si vyrobí i vlastní elektřinu.

14coodo36_prototype2-1100x618.jpg Celá galerie 20 Zdroj: LTG Lofts

Největší zájem o tento typ objektů v severských zemích. Jsou ekologické, nízkonákladové a lze je umístit nejen do měst a vesnic, ale i na samotu, do hornatých terénů nebo i na vodní plochu, jako je např. jezero.

A přestože jsou prioritně určeny k soukromému bydlení, jsou využívány k přechodnému ubytování pro zaměstnance různých firem. Mobilní dům můžete proměnit ale také třeba ve svou kancelář nebo si v něm otevřít třeba kavárnu. Nemusíte si zbytečně dlouho lámat hlavu s tím, že jste vybrali špatnou lokalitu a nechodí k vám žádní zákazníci. Prostě si objednáte přemístění domu někam, kde vám kšefty jen pokvetou.

Jednoduchá skládačka

Společnost LTG Lofts se věnuje výrobě mobilních domů pod značkou Coodo už desátým rokem. A zatím se zdá, že stále více prosperuje.

Zdá se, že s realizace mobilního domu není žádný velký problém. Vyškolení odborníci ze společnosti LTG Lofts vám hotovou „stavbu“ přivezou na vybraný pozemek, provedou jeho ukotvení a můžete se nastěhovat. Jak dlouho to bude trvat, záleží především na velikosti „stavby“.

Máte strach, že to neodhadnete a po čase zjistíte, že je vám její dispozice nevyhovují a že je pro vás příliš malá? Nevadí. Prostě si jen přikoupíte další modul a vaše bydlení se díky němu stane zas o něco pohodlnější.

Mobilní dům nemůže být bez terasy

Mobilní domy Coodo mají na rozdíl od klasických staveb zaoblené rohy a jsou vyrobeny z moderních ekologicky nezávadných materiálů. Projektanti však nezapomněli ani na atraktivní design. Zákazníci mají k dispozici různé druhy povrchů, prosklení a širokou škálu barev.

Standardní velikost objektu je od 36 do 96 metrů čtverečních. Rozšířit ho můžete také třeba o modul venkovní pergoly nebo venkovní kuchyně.

23.2.2021 5:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist