Staré domy milují moderní věci

Hledáte inspiraci, jak zařídit vaši chalupu, která je starým venkovským stavením, tak, aby působila moderně a při tom si zachovala historický ráz? Nemusíte z ní dělat muzeum, staré a nové věci se skvěle doplňují. Ale chce na to jít s citem, jako u tohoto starého domu, který po rekonstrukci působí úžasně.

lux-cherries_0187-1100x618.jpg Celá galerie 17 Zdroj: Living

Starý rázovitý dům z italského venkova prošel citlivou proměnou. Nikdo se tu přehnaně nezbavoval starých kamenů a omšelých zdí, nerovnal nerovnou dlažbu, ani nevyhazoval šmahem opotřebovaný nábytek. A nikdo se tu neotřásal při pomyšlení, že by do té autentické minulosti mohl postavit něco nového, současného.

Ve spolupráci s uznávanou nábytkářskou a designérskou firmou Horm&Casamania, jíž byl projekt inovace domu svěřen, vzniklo místo, které je velmi příjemné k bydlení. V názvu se jasně spojují hned dvě značky, tvořící jednoduchý moderní nábytek a doplňky. V domě najdeme jejich pracovní stůl Bureau stejně jako praktický jídelní stůl Lux, který se dá podle potřeby zvětšit, s vesele barevnými židlemi Cherries, nápaditou komodu Polka dot i moderní lůžko Hi Play atd.

Zůstala tu atmosféra starých domů, přibylo pohodlí současného nábytku a trochu barev, které vše sjednocují a vnášejí do domu hravost a život.

Tak příjemné koukání a bohatou inspiraci přejeme.

5.3.2021 5:30 | autor: Vladimíra Storchová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist