Spolehlivý dodavatel AV techniky a specialista na akustiku

Dokáží AV technikou perfektně vybavit jakýkoli prostor. Učebnu, posluchárnu, divadlo i nahrávací studio. Zakládají si na profesionálním, a přesto lidském přístupu. V oblasti měření akustiky a AV techniky patří mezi absolutní špičku, která zaměstnává zkušené profesionály. To je společnost AVT Group.

Kompletní zajištění celého projektu

AVT Group pro své klienty zajišťuje kompletně celé projekty. A když říkáme kompletně, myslíme tím opravdu kompletně celé projekty do nejmenšího detailu. Od návrhu přes projekt, realizaci, dozor a servis až po likvidaci. Jakýkoli prostor je pro ně výzvou. Poskytují i odborné posudky v oblasti měření akustiky, vypracují pro své klienty studie proveditelnosti. Jako specialisté na akustiku mohou zastupovat investora.

Kam všude AV a akustická řešení dodávají?

  1. Kulturní objekty. Sem patří divadla, koncertní sály, víceúčelové sály apod. Dle požadavků zákazníka a na základě naměřených hodnot a platných norem navrhují optimální řešení pro konkrétní prostory.
  2. Školní a vzdělávací zařízení. Navrhují také moderní AV vybavení učeben, přednáškových a kongresových sálů, ale třeba i specifických laboratoří. Vše s důrazem na jednoduchost obsluhy a možnost centrálního dohledu a správy.
  3. Administrativní budovy. Zde jsou vybavovány zejména zasedací místnosti a kongresové sály. Důraz je kladen především na kvalitní ozvučení, projekční plátna, případně monitory.
  4. Sportovní a víceúčelové objekty. Ve většině případů se jedná o velkokapacitní objekty, kde je třeba instalovat LED obrazovky a kompletně navrhnout řešení akustiky a elektroakustiky.

AVT Group se nezalekne žádného prostoru. Zaměřují se i na velmi složité atypické prostory. Viděli jste například vzducholoď Guliver na střeše centra DOX? Tak i v tomto prostoru se o akustiku kompletně postarali odborníci z AVT Group. Obraťte se také se svým projektem na ty nejlepší specialisty v oblasti AV techniky, akustiky a elektroakustiky.

1.10.2019 2:02 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: AV technikaozvučení

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist