Splňte si svůj sen – vzdušná a hlavně prosvětlená terasa

Mnozí z nás prožijí dovolenou v pohodlí domova. Abyste mohli být na terase kdykoli chcete, a ještě lépe bez ohledu na roční období, bude potřeba ji vhodně zastřešit. Možností, jak zastřešit terasu je více, ale některé předčí Vaše požadavky.

perex_titulkaobr1-1100x618.jpg Zdroj: ALUKOV

Multifunkční bioklimatické zastřešení PERGOLA SKY od společnosti ALUKOV vyniká nad ostatní systémy. Je jedinečná v tom, že spojuje většinu požadovaných funkcí.

Multifunkčnost PERGOLY SKY spočívá v kombinaci na sobě nezávislých systémů posuvné průhledné střechy, střešního stínění, bočních přesuvných stěn a bočních screenových rolet. Sjednocení tolika vlastností do jediné pergoly dává možnost přizpůsobit si klimatické podmínky pod pergolou zcela svým vlastním požadavkům. Takovou kombinaci vlastností žádný jiný systém zastřešení terasy v současné době nedokáže nabídnout.

Na rozdíl od běžných lamelových „bioklimatických“ pergol, otevíratelná průhledná střecha na dálkové ovládání umožňuje pronikání denního světla, čímž zároveň nezatemňuje přiléhající místnosti domu v zimním období, kdy je brzy tma. Integrovaný stínící systém, který je svou polohovatelností nezávislý na manipulaci s otvíratelnou střechou, umožňuje regulaci teploty pod zastřešením.

Multifunkční bioklimatická PERGOLA SKY je konstruována na celoroční provoz, chrání terasu a její inventář. Střechu můžete ponechat zavřenou během sněhu, prudkého deště i větru na rozdíl od běžných lamelových bioklimatických, kde by mohlo dojít k poškození a vzniku škod.

Pro svůj design je PERGOLA SKY vhodná pro tradiční i moderní domy nebo dřevostavby. Dešťová voda je skrytě vedena ze střechy k zemi. Aplikací SMARTHOME lze ovládat elektrické prvky.

Montáž provádí proškolení pracovníci firmy ALUKOV. K dostání je také PERGOLA SKY ve variantě zahradního solitéru. Více na www.alukov.cz

VIDEO:

30.7.2020 12:13 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist