Spaní pod baldachýnem aneb ložnice pro princezny

Usínat jako skutečná princezna – to by si přála snad každá žena. A přitom toho lze docílit tak snadno – pomocí baldachýnu. Postel s takzvanými nebesy je jednoduše romantická záležitost a dokáže ložnici proměnit v ten nejněžnější prostor.

134294-1100x618.jpg Celá galerie 41 Zdroj: archiv redakce

Skutečná a přece pohádková ložnice je dnes již tak snadno dosažitelná a přesto se jí mnozí z nepochopitelných důvodů bojí.  Pokud je i váš partner zásadně proti baldachýnu v ložnici, pak vřele doporučujeme, aby nahlédl do naší rozsáhlé fotogalerie, díky níž už musí svolit k instalaci baldachýnu i do vaší ložnice.  Jestliže však obrázky vašeho milého nepřesvědčí, pak mu nezapomeňte připojit i zajímavý výklad o praktičnosti baldachýnu.

Jemný, zpola průsvitný baldachýn nad postelí, se vznáší v jarním vánku jako příjemný sen. Během poledního odpočinku nebo dopolední siesty diskrétně tlumí světlo a všudypřítomné sluneční paprsky. Během noci zase vytváří příjemný prostor plný pohody a bezpečí..

Textilie těchto postelí jsou většinou z hedvábí nebo tkanin z vysoce kvalitních materiálů, což je také ten hlavní důvod, proč se v dávných dobách vyskytovaly baldachýny výhradně nad postelemi a lůžky majetných měšťanů a aristokratických rodin.

Přesvědčivým argumentem pro každého muže je fakt, že  postel s baldachýnem vyzařuje smyslnost a erotiku a přestože se jistě najdou i tací, jenž tuto skutečnost popírají, ve skrytu duše jistě fantazírují o tom, jaké by to bylo, prožít  zde vášnivou noc

Baldachýn se na každý pád uchytí v případě, že jste byli obšťastněni malou princeznou a právě zařizujete její pokojíček. Dětské pokoje pro dívky se rozhodně postýlek s nebesy nebojí a u chlapců si také najdou své místo – ostatně nemusí se jednat jen o lehkou, průsvitnou látku v růžových barvách. Maskáčová látka pro malé vojáky, jutovina, na níž se našijí různé prvky od záplat, po úložné kapsy anebo například modrá bavlněná textilie s potiskem aut, či kamionů si najde své místo v srdci každého malého dobrodruha.

Lucie Sýkorová
Foto: Freshome.com

28.7.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist